Į tikrą gražuolę užaugusi 21 m. Eminemo dukra - labiausiai sekama mergina JAV (FOTO)

Nors garsųjį reperį Eminemą daugelis pamena kaip skandalistą, nevengusį viešai išpažinti savo nuodėmių ir tiesiog dievinusį linksmybes, artimieji šiltai atsiliepia apie jo santykius su trimis dukromis, iš kurių vienintelė biologinė yra Hailie Jade Scott Mathers.

Hailie garsus atlikėjas susilaukė su savo buvusia mylimąja Kim Mathers. Praėjusiais metais Hailie sukako 21 - eri ir ją galima tituluoti kone labiausiai medžiojama JAV mergina. Nors Hailie savo gyvenimą saugo po devyniais užraktais ir nedalina interviu žurnalistams, desertui gerbėjams ji palieka savo Instagramo paskyrą, kurioje kartais pasirodo nuotraukos iš merginos gyvenimo.

Šiuo metu Detroite gyvenanti Hailie dievina meną ir sportą. Besimokydama mokykloje ji įstojo į meno grupę bei žaidė tinklinio komandoje, todėl yra aktyvi ir ambicinga mergina. Hailie troškimas - patekti į didžiąją sceną, mat mergina yra įsitikinusi, jog turi talentą dainuoti. Nėra ko ginčytis, tokios muzikinės sėkmės kaip jos tėčiui belieka tik pavydėti...

Gerbėjai visame pasaulyje, besinervinantys dėl to, jog Hailie taip retai kada dalinasi savo gyvenimo nuotrupomis, net kuria netikras Instagramo anketas ir viešina jose nuotraukas, kuriose Eminemo dukrą užfiksuoja paparaciai.

Džiugina tik tiek, jog galime išvysti nors dalelę to, kaip gyvena garsiojo reperio dukra. Panašumą į savo tėtį paveldėjusi mergina neatsilieka nuo naujausių mados bei grožio tendencijų ir puošiasi taip, kaip eilinės JAV merginos. Tik kažin, ar eidama gatve Hailie jaučiasi paprasta mergina - daugelis tik ir trokšta bent akies krašteliu išvysti legendinio Eminemo dukrą ar paimti iš jos parašą.

Štai ir ji!

A photo posted by Hailie Scott (@hailiescott1) on Oct 25, 2016 at 5:42pm PDT

Mondays 😴

A photo posted by Hailie Scott (@hailiescott1) on Jan 23, 2017 at 4:18pm PST

Couldn't have asked for a better 21st birthday celebration (or a better guy to have by my side)

A photo posted by Hailie Scott (@hailiescott1) on Dec 28, 2016 at 12:23pm PST

happier to be in san francisco than this picture would have you think

A photo posted by Hailie Scott (@hailiescott1) on Nov 17, 2016 at 3:49pm PST

Tuesday's are for doing things you should've done on Monday

A photo posted by Hailie Scott (@hailiescott1) on Oct 11, 2016 at 12:58pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis