Per Valentino dieną – PANELĖS premjera kine: TŪKSTANČIAI MYLIŲ IKI TAVĘS

Pamatyk pirmoji! Per Valentino dieną švęsti meilės PANELĖ kviečia į kiną: vasario 14 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas“ įvyks nuotykių ir fantastiškos romantikos kupino filmo TŪKSTANČIAI MYLIŲ IKI TAVĘS premjera.

Kaip jaustumeisi sužinojusi, kad tau į akį kritęs vaikinas – iš kitos planetos?! Būtent tokios neįtikėtinos meilės istoriją filme „Tūkstančiai mylių iki tavęs“ pristato romantinėmis komedijomis ir dramomis išgarsėjęs scenaristas Allanas Loebas (jo plunksnai priklauso tokių filmų kaip „Suvaidink mano žmoną“, „Nepageidaujami genai“, „Užslėptas grožis“ siužetai).

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Organizatorių archyvas

Fantastinis nuotykių filmas „Tūkstančiai mylių iki tavęs“ pasakoja apie Gardnerį (jį vaidina aktorius Asa Butterfieldas), kuris niekuo nesiskirtų nuo savo bendraamžių, jei gyventų... Žemėje. Tačiau jis – pirmasis žmonijos istorijoje gimęs už mūsų planetos ribų. Jo motina, su kitais astronautais išsikrisdama į Marsą, buvo nėščia, nors pati to dar nežinojo. Jai mirus gimdymo metu, Gardnerį užaugino kiti ekspedicijos dalyviai. Vaikinas apie Žemę žino tik iš pasakojimų, knygų ir filmų. Trokšdamas sužinoti daugiau, jis užmezga ryšį su savo bendraamže iš Kolorado valstijos – Tulsa (akt. Britt Robertson).

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Organizatorių archyvas

Internetu užsimezgusi draugystė vaikinui sužadina dar didesnį troškimą pažinti savo tėvų gimtąją planetą. Tačiau Gardnerio svajonė per daug pavojinga: gimęs ir užaugęs Marse, jis neprisitaikęs gyventi Žemės gravitacijos sąlygomis, tad vaikino čia lauktų neišvengiama mirtis. Nepaisydamas pavojaus savo gyvybei ir augančių simpatijų Tulsai, jis išssiruošia į nepamirštamą kelionę po Žemę, o pakeliui visa savo esybe pasineria į nesuskaičiuojamą galybę didelių ir mažų stebuklų, kurių nuolatiniai Žemės gyventojai jau seniausiai nepastebi.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Organizatorių archyvas

„Tūkstančiai mylių iki tavęs“ – tai jaudinantis pasakojimas apie mūsų planetos grožį, kasdienius jos stebuklus ir neįtikėtiną pirmąją meilę . Pasinaudok proga pamatyti šią nuostabią istoriją pirmoji: filmas Lietuvos kino teatruose bus pradėtas rodyti vasario 19 d., todėl per Valentino dieną, vasario 14 d. turi nepakartojamą progą per PANELĖS premjerą pamatyti filmą anskčiau nei kiti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis