Speechy grįžta su šokiruojančia daina (VIDEO)

Jaunas muzikos kūrėjas Speechy (22) anonsuoja būsimą albumą ir šiandien pristato šokiruojantį įvadinį singlą „Confessions“ (liet. „išpažintys“) ir vaizdo klipą.

Daina labai aštriai kritikuoja dalies jaunimo gyvenimo būdą. „Nori turėti daug pinigų – be jokio darbo. Nori turėti daug šlovės socialiniuose tinkluose – be jokio darbo. O už to blizgesio dažnai slypi priklausomybė raminantiems vaistams arba narkotikams“, – apie bendraamžius kalba Justas Šiburkis, prisistatantis Speechy pseudonimu.


Repo stiliaus daina įrašyta net trimis kalbomis: lietuvių, anglų ir niekur neegzistuojančia, specialiai sukurta.


Dainoje žodžiai „nevyniojami į vatą“: „(...) nori būti instagramo žvaigždės, daug fame aš turėti, bet iš tikro nedirbėti, gaila, gal ir šniūrą dar sutrauk, gal truputį pakariauk (...)“.


Vaikinas apgailestauja, kad prie tokios populiariosios kultūros sklaidos prisideda ir populiariausi ar tiesiog „garsiausiai rėkiantys“ trepo stiliaus atlikėjai. „(…) visi dabar trepuoja, kapoja, kakoja. Repą vartoja su koja, (...) rusiškai kvėpuoja, xanaxą vartoja“, – skamba single „Confessions“.


„Būsimu albumu norėjau labai aiškiai pasakyti, kokią vietą šioje „mėsmalėje“ užima Speechy – esu conscious (liet. sąmoningo) repo atšakos atlikėjas, kuris skatina savistabą, savianalizę, savo nuomonės turėjimą. Drąsą atlikti išpažintį – pirmiausia sau...“, – apie būsimą albumą kalba Justas Šiburkis ir priduria, kad dar niekada anksčiau taip netikėjo savimi.


Dainos vaizdo klipas nufilmuotas stereotipiškai su repo kultūra siejamose vietose: apleistuose pastatuose ir automobilių stovėjimo aikštelėje.


Specialiai filmavimui Speechy pasiskolino amerikietišką automobilį iš draugo kolekcijos. Pasak atlikėjo, vairuoti šią mašiną jos nesudaužant ir kartu filmuotis buvo bene didžiausias iššūkis.


Filmavimo grupė bene didžiausią nuotykį patyrė, kai atvykę prie pasirinkto apleisto pastato rado draudžiančius patekti ženklus „privati valda“. Pradėję ieškoti savininko ar sargo, jie susitiko šeimininką, bet jis nekalbėjo nei lietuviškai, nei angliškai – tik rusiškai. Vaikinams teko per „Google Translate“ programėlę išaiškinti, kad jie nieko bloga nenori – tik nusifilmuoti. Bet didžiausia staigmena laukė priartėjus prie namo: iš jo „išvirto“ keliolika girtų rusiškai kalbančių savininko draugų, kurie bet kokia kaina norėjo patekti į kadrą.


Pasak Speechy, kiekvienas gali pasirinkti, ar klausytojams kurti vertę, ar triukšmą.


Antrasis Speechy albumas bus pristatomas lapkričio mėnesį.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis