Muša populiarumo rekordus: pasaulis eina iš proto dėl „Netflix“ serialo „Squid game“ (VIDEO)

Žiūrimumo rekordus mušantis „Netflix“ serialas - eksperimentinė drama „Squid game“ (liet. „Kalmaro žaidimas“) jau spėjo išpopuliarėti ir mūsų šalyje.

 „Squid Game“ yra Pietų Korėjos išgyvenimo dramos televizijos serialas, transliuojamas per „Netflix“. Scenarijaus autorius ir režisierius Hwang Dong-hyuk, vaidina Lee Jung-jae, Park Hae-soo, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon, O Yeong-su, Heo Sung-tae, Anupam Tripathi ir Kim Joo-ryoung. Tiesa ta, kad „Squid Game“ kūrėjas Hwang Dong-hyuk iš pradžių įsivaizdavo šį šou kaip filmą, kuomet 2008 m. pradėjo jį kurti. 


Serialas pasakoja apie tai, kad keturi šimtai penkiasdešimt šeši žmonės, kurie visi gyvenime patyrė finansinių sunkumų, kviečiami žaisti paslaptingą išlikimo žaidimą. Jie varžosi tradicinių ir labai paprastų vaikų žaidimų serijoje, tačiau visi žaidimai mirtini, jie rizikuoja savo gyvybe tik tam, kad galėtų pasiimti 45,6 mlrd. Billiono (38,5 mln. JAV dolerių) prizą. Visos kančios ir išgyvenimai tik tam, kad papildyti savo kišenes.


Nors apie antrąją serialo dalį kol kas dar nekalbama, tikėtina, kad sulaukusi tokio populiarumo, ši eksperimentinė drama tikrai bus pratęsta!


Ar jau matėte „Squid Game“? Kaip vertinate serialą?Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis