OMG! Regis, Selena pagaliau susirado vaikiną - pamatyk, kas jis (FOTO)

Ne per seniausiai teigusi, jog mano, kad visą gyvenimą liks vieniša, atlikėja, jaunimo numylėtinė Selena Gomez, regis, susirado naują vaikiną! Artimi Selenai šaltiniai teigia, kad mergina jau kuris laikas susitikinėja su žavinguoju aktoriumi Chrisu Evansu.

Chrisas Evansas – JAV aktorius. Jis geriausiai žinomas dėl „Marvel“ komiksų superherojų Kapitono Amerikos bei Žmogaus Fakelo vaidmenų filmuose iš „Keršytojų“ ir „Fantastiškojo ketverto“ serijos. 


Teigiama, kad spalio 1 d. „Twitter“ paskelbtose nuotraukose Chrisas ir Selena buvo matomi išeinantys iš tos pačio restorano, tik skirtingu metu, tam, kad nebūtų susekti paparacių. Dar vienas įrodymas, kad Seleną ir Chrisą kažkas sieja - neseniai Chrisas pasekė Selėną „Instagram“, tačiau ji neatsekė jo atgal.


Chrisas Evansas
Chrisas Evansas
Vida Press


Nors Chrisas ir Selena niekada nebuvo nufotografuoti kartu, tačiau artimi tariamai porai šaltiniai teigia, kad šie du garsūs žmonės iš tiesų neabejingi vienas kitam. Gaila, jog jų nematyti jokioje bendroje nuotraukoje - galime tik įsivaizduoti, kaip žaviai jie atrodytų drauge! Chrisas - iš tiesų be galo žavingas vyras, turintis gyvenimiškos patirties, be to, jį ir Seleną sieja viešas gyvenimas, todėl jie tikrai galėtų pasidalinti bendromis patirtimis.


Kaip manai, ar gandai apie Chriso ir Selenos romaną - ne iš piršto laužti?


Chrisas Evansas
Chrisas Evansas
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis