Tarsi paauglė: supermodelis Naomi Campbell „Dsquared2 Icon FW21“ reklaminėje kampanijoje

Jei rinktume jaunatviškiausiai atrodantį supermodelį, tai be abejonės būtų žymioji manekenė Naomi Campbell. 51 metų supermodelis, kuri tapo mama 2021 m. gegužės mėnesį, yra naujos „Dsquared2 Icon FW21“ kampanijos veidas.

Naujoje mados kampanijoje Naomi atrodo tokia jaunatviška, jog atrodo tarsi sugrįžusi iš paauglystės. Iš tiesų, būtent paauglystėje Naomi ir pradėjo savo karjerą. Būdama penkiolikos metų ji jau pozavo vietiniam fotografui. Mergina buvo pirmoji juodaodė papuošusi „Time“, prancūziškojo ir britiškojo „Vogue“ viršelius. Iki Naomi, jokia kita tamsiaodė nesipuikavo ant šių žurnalų viršelių, tačiau tai buvo tik pradžia. Mergina per visus savo karjeros metus puošė visus garsiausius pasaulio žurnalus, taip pat dirbo, turbūt, su visais geriausiais prekiniais ženklais bei dizaineriais. Tik pasakyk dizainerio vardą ir tikėtina, jog Naomi atsakys, kad dirbo su juo. Manoma, kad į junginį „supermodelis“, super įrašė būtent Naomi.

Naomi Campbell
Naomi Campbell
Vida Press


Šiandien Naomi jau 51 metai, tačiau ji vis dar modeliauja. Nors drabužius demonstruoja vis rečiau, tai jai visiškai netrukdo būti atpažįstama kaip geriausia iš geriausių. Prieš porą metų modelis pristatė vardinę apatinių drabužių liniją, kurią pavadino „Aš esu Naomi Campbell“ („I Am Naomi Campbell“) ir lig šiol užsiima labdaringa veikla.


Iš tiesų neįtikėtinas žavesys ir neblėstantis jaunatviškumas!

Naomi Campbell
Naomi Campbell
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis