Net pati Rihanna sako, kad ši 28 - erių tiktokerėatrodo kaip ji pati

Tik Tok fanai ūžia: atrasta tiktokerė, kaip du vandens lašai panaši į Rihanną. 28-erių Priscila Beatrice net atlieka Rihannos įkvėptą makiažą, kad būtų panašesnė į garsiąją atlikėją.

Viskas prasidėjo nuo to, kai Beatrice „TikTok“ platformoje paskelbė vaizdo įrašą, kuriame atkūrė tikslią Rihannos išvaizdą iš praėjusių metų „British Fashion Awards“. Merginos vaizdo įrašas buvo paskelbtas ir „Instagram“, o pati Rihanna po šiuo įrašu paliko komentarą. Beatrice buvo tiesiog apstulbusi dėl Rihannos dėmesio. „Aš vis dar negaliu patikėti!!!" ji parašė „Instagrame“. "Puslapis @theshaderoom pasidalino mano vaizdo įrašu savo profilyje, o Rihanna @badgalriri pamatė mano vaizdo įrašą ir jį pakomentavo. Negaliu nustoti verkti iš emocijų!I š laimės! Tai svajonė!!! Dievas yra toks nuostabus!!!!!", - mergina rašė savo „Instagram“ paskyroje.


Rihanna
Rihanna
Vida PressTai ne pirmas kartas, kai Rihanna bendrauja su panašia į savimi mergina. 2019 m. liepos mėn. RiRi socialinėje medijoje paskelbė mažos mergaitės nuotrauką, kuri atrodė beveik kaip ji pati vaikystėje. "Negaliu patikėti. Kaip tai įmanoma?", - Rihanna parašė pasidalindama nuotrauka. Ji savo „Instagram“ tinkle pažymėjo merginos motiną Bria, kuri sulaukė daugiau nei 7,5 mln. socialinės medijos sekėjų.


Na, o dabar metas išvysti Rihannos antrininkės Priscilos Tik Tok paskyrą kurią rasi ČIA.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis