Tobula pora: „Met Gala“ renginyje sužibėjo retai kada renginiuose kartu pasirodantys Justinas ir Hailey Bieberiai (FOTO)

Vienas garsiausių mados renginių „Met Gala“ kasmet sutraukia būrį įžymybių, kurios demonstruoja išskirtinius aprangos derinius.

Vis dėlto šiais metais renginyje dalyvavo viena pora, kuri vakarui ant raudonojo kilimo pasirinko labia atsargią išvaizdą: tai jaunimo numylėtiniai Hailey ir Justinas Bieberiai. Susituokusi pora pasirinko apsivilkti visiškai juodą vakarinę aprangą, kuri yra nesenstanti klasika. Tai - nuostabus pasirinkimas sutuoktiniams, kurie paprastai mėgsta ryškiaspalvius gatvės drabužius ir drąsius siluetus.Justinas ir Hailey Bieberiai
Justinas ir Hailey Bieberiai
Vida Press


Hailey renginyje dėvėjo juodą, ilgą „Saint Laurent“ suknelę su gilia iškirpte. „Mane įvaizdžiui įkvėpė Grace Kelly“, - sakė ji tiesioginės „Vogue“ transliacijos metu. Tuo tarpu Justinas vilkėjo juodą „la maison Drew“ kostiumą, kuris jam suteikė ypatingo rafinuotumo. Tam, jog jo įvaizdis išliktų jaunatviškas, Justinas prie kostiumo dėvėjo baltus sportinius batelius.Justinas ir Hailey Bieberiai
Justinas ir Hailey Bieberiai
Vida Press


Nors pora jau seniai pastebima kartu paparacių gatvėje, jie retai kada pasirodo ant raudonojo kilimo. Tai yra jų pirmoji „Met Gala“ kartu ir vienas pirmųjų bendrų pasirodymų po kurio laiko. Kodėl šį vakarą pora atsisakė savo mėgstamo laisvalaikio stiliaus ir pasirinko elegantiškus aprangos derinius? „Aš dabar vedęs, todėl tapau labiau suaugęs“, - kadaise sakė Bieberis. Galbūt vedybinis gyvenimas iš tiesų pakeitė Justiną ir Hailey!


Justinas ir Hailey Bieberiai
Justinas ir Hailey Bieberiai
Vida PressJustinas ir Hailey Bieberiai
Justinas ir Hailey Bieberiai
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis