Laukiamiausiame metų mados renginyje „Met Gala“ pasirodė ir tavo mylimos žvaigždės (FOTO)

Įprastai rengtas pirmąjį gegužės pirmadienį, šiais metais didžiausias mados renginys „Met Gala“ vyko rudenį ir dėl besitęsiančios pandemijos buvo jaukesnis ir mažesnis. Vis dėlto šiame ištaigingame mados renginyje ir šiais metais netrūko žinomų veidų.„Met Gala“ yra laukiamiausias mados renginys Holivude, kurį nuo pat 1995 metų globoja bene žymiausia pasaulio redaktorė – „Vogue“ žurnalo redaktorė Anna Wintour.  Renginio organizatorė Anna Wintour kiekvienais metais pasirenka vieną “ambasadorių”, kuris tampa jos dešiniąja ranka bei reklaminiu renginio veidu. Tarp tokių yra buvusi Beyonce, Karl Lagerfeld ir Caroline Kennedy. Šiais metais renginio organizatorei talkino Naomi Osaka, Billie Eilish, Amanda Gorman and Timothée Chalamet.


Originaliai išsipustę svečiai rinkosi į Metropoliteno muziejų ir pozavo fotografams. Panašu, jog mados šventėje pasirodė visa pramogų pasaulio grietinėlė! Čia savo įvaizdžiu žavėjo kaip visuomet išskirtinė Rihanna, Kim Kardashian šeima, , manekenės Gigi Hadid, Kendall Jenner, Emily Ratajkowski, Kaia Gerber, atlikėjai Lorde, Camila Cabello ir Shawnas Mendesas, ir daugelis kitų. 


Atrinkome tavo mėgstamiausias žvaigždes, kurios pasirodė ant „Met Gala“ raudonojo kilimo. Peržvelk jų įvaizdžius!Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis