Justinai, tau pasisekė! MTV VMA apdovanojimuose Justino Bieberio žmona Hailey Bieber nustebino žavingu įvaizdžiu (FOT)

Nors garsioji jaunimo porelė - atlikėjas Justinas Bieberis ir jo žmona, modelis Hailey Bieber MTV VMA apdovanojimuose drauge nepozavo ant raudonojo kilimo, gražuolė Justino žmona vyro pasirodymą stebėjo iš žiūrovų salės.

Tik primename, kad jaunimo numylėtiniui, atlikėjui Justinui Bieberiui apdovanojimų metu ne tik atiteko garbė atidaryti ceremoniją, bet taip pat Justinas buvo apdovanotas statulėle už geriausią pop stiliaus dainą „Peaches“. Jis taip pat tapo ir metų atlikėju.


Jį visokeriopai palaikė ir jo mylimoji Hailey, kuri į MTV VMA apdovanojimus išsiruošė vilkėdama permatomos medžiagos, itin glaudžiai aptempiančią rausvą, trikotažinę suknelę.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Suknelė išryškino Hailey kūno linkius ir iš tiesų gražuolei suteikė daug žavesio. Prie suknelės mergina priderino rausvos spalvos apatinius bei rausvos spalvos aukštakulnius. Plaukus mergina surišo į kuodą, taip užbaigdama savo įvaizdį elegantiška gaida.


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Nors šis įvaizdis - iš tiesų atviras ir intriguojantis, daugelis, pamatę nuotraukas, Hailey aprangai negailėjo komplimentų bei teigė, kad Justinui iš tiesų pasisekė, jog turi tokią žavią žmoną. Ką tu manai apie Hailey įvaizdį?


Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis