Emilija Paryžiuje serialo žvaigždė Lily Collins suspindo prabangiame renginyje (FOTO)

Kol visas pasaulis sulaukęs kvapą laukia naujųjų „Emilija Paryžiuje serialo serijų, serialo žvaigždė, aktorė Lily Collins keri publiką prašmatniame juvelyrikos prekinio ženklo „Cartier“ renginyje.

„Cartier“ Vakarų Holivude pristatė „Clash [Un] limited“ - „Clash de Cartier“ kolekcijos pratęsimą, kurį prabangos prekės ženklas apibūdina kaip „Kolekciją, įsišaknijusią dvilypume, apimančią šiuolaikinę dvasią. Jai būdingi paradoksai“.


Į renginį susirinkę svečiai buvo pakerėti įtraukiančiu papuošalų pristatymu per milžinišką ekraną, kurį „Snarkitecture“ sukūrė tik „Cartier“. Įžymūs vakaro svečiai buvo Danas Levy, Kathy Hilton ir Nicky Hilton, Ashe, Benny Blanco, Claudia Sulewski, Ella Balinska, Gracie Abrams ir Lily Collins, kuri neseniai buvo paskelbta „Clash [Un] limited“ veidu.
Lily Collins
Lily Collins
Vida Press


„Emily in Paris“ aktorė renginiui pasirinko prašmatnų, nekonformistinį stilių su prabangiais „Cartier“ papuošalais. Nenuostabu, kad „Cartier“ pasirinko Lily Collins kaip naujausią ikoninio prekės ženklo veidą, nes, nepaisant Lily stiliaus „Emily in Paris“ seriale, Lily asmeninis stilius yra daug prašmatnesnis.Lily Collins
Lily Collins
Vida Press
Lily Collins
Lily Collins
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis