Monika Pundziūtė - Monique: „Naujame muzikiniame klipe apie jausmus kalbėsiu šokiu”

Televizijos projekte „X-Faktorius” sužibėjusi ir šį muzikinį šou laimėjusi jauna atlikėja Monika Pundziūtė žengia naują žingsnį savo kūrybiniame kelyje. Sceniniu vardu Monique nuo šiol į žiūrovų širdis bandysianti prisibelsti dainininkė kitą savaitę publikos dėmesiui pristatys pirmąjį singlą „Man nebaisu”.

Šią savaitę Vilniuje buvo filmuojamas debiutinės dainos vaizdo klipas, kurio režisieriumi tapo, jau ne pirmą kartą su Monique dirbantis, Vytautas Rumšas jaunesnysis. Muzikinį dainos pagrindą išpildyti šokiu sutiko Urbanistinio šokio teatro „Low Air” choreografai ir šokėjai Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius.

Klipo filmavimas
Klipo filmavimas
Robertas Daskevičius

Prieš artėjančią premjerą, muzikinio video klipo filmavimo užkulisius praskleidė režisierius V. Rumšas ir fotografas Robertas Daskevičius.

Vytautas Rumšas
Vytautas Rumšas
Asmeninis archyvas

Šis vaizdo klipas, tai pirmasis Vytauto Rumšo režisuotas šokio darbas. „Tai tikrai sudėtingas procesas, nes dėl nuolatinio šokėjų judėjimo reikia labai daug dėmesio skirti šviesai ir kameros padėčiai. Jau pirmą kartą išgirdus Monique kūrinį „Man nebaisu”, norėjosi rasti kitokį sprendimą dainai apie dviejų žmonių santykius. Šokis – puiki kinematografiška disciplina. Mintyse seniai rezgiau planą dirbti su Low Air duetu, kurių kūrybiškas požiūris į šokį man labai imponuoja. Tad, kai mintis daryti būtent tokį muzikinį video klipą tiko ir Monique, ir prodiuseriui – labai apsidžiaugiau,” – sako režisierius V. Rumšas.

Monika Pundziūtė
Monika Pundziūtė
Roberto Daškevičiaus nuotr.

Režisierius, kartu su šokėjais Laurynu Žakevičiumi ir Airida Gudaite ieškojo bendrų sąlyčio taškų, kurie leistų įdomiai atskleisti dainos istoriją. „Ar mums pavyko, spręs tik žiūrovai,” – prieš vaizdo klipo premjerą šypsosi V. Rumšas.

„Monique puikiai jaučia kamerą ir kamera ją tikrai myli. Ji tuo pačiu sugeba puikiai įsijausti į kūrinio atlikimą filmavimo aikštelėje (dažniausiai neįprastose erdvėse ir situacijose), ir išlikti organiška bei įtikinančia,” – pagyrų negaili režisierius, kartu su atlikėja jau dirbęs didelio populiarumo sulaukusio dueto „Dviese" filmavimo aikštelėje.

Monika Pundziūtė
Monika Pundziūtė
Robertas Daskevičius

Atskirų Vytauto Rumšo padėkų sulaukė ir šokėjų duetas Low Air.„Jų rūpestis ir dėmesingumas, kuriant choreografiją tiek dainai, tiek patiems dainos žodžiams – profesionalių šokėjų bruožas. Aikštelėje teko daug kartų kartoti šokio elementus, bet niekada nebuvo net užuominos apie nuovargį. Vienintelis noras, kad pavyktų gerai nufilmuoti judesį. Labai tikiuosi, kad su visos komandos pagalba, pavyks papildyti šio puikaus muzikinio kūrinio istoriją,” – kitą savaitę pristatomo dainos „Man nebaisu” vaizdo klipo rezultato laukia V. Rumšas.

.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis