Įvertinkite: jauna menininkė ant savo kūno odos piešia nuostabius meno kūrinius (FOTO)

Jauna menininkė Randa Haddadin, šiuo metu gyvenanti Dubajuje (Jungtiniuose Arabų Emyratuose), vis labiau populiarėja socialiniuose tinkluose. Ją garsina jos pasirinktas tapymo būdas - piešimas ant savo kūno.

Mergina turi neįprastą drobę savo subtiliai sukurtiems kūriniams - savo odą. Randa Haddadin, kuri anksčiau dirbo architekte, šiandien tapo ant savo kūno, naudodama netoksišką odai rašiklį, kūno dažus ir įvairių rūšių makiažo priemones tam, kad sukurtų nuostabius meno kūrinius, kuriuos įkvėpė „miestai ir miesto kontekstas, žmonės ir mada“.


Jos darbai apima portretus ir miesto peizažus su gerai žinomais objektais, tokiose vietose kaip Florencija, Londonas ir Paryžius. Randa šiandien turi apie 194 000 „Instagram“ sekėjų ir dirba su tokiais pirmaujančiais prekių ženklais kaip Vacheron Constantin, Dior, Yves Saint Laurent, Armani, Valentino ir Roberto Cavalli.


Tiesa, daugeliui gali atrodyti, jog toks menas neturi jokios išliekamosios vertės - juk piešiniai nuo odos yra nuplaunami. Vis dėlto visus meno kūrinius Randa fotografuoja ir vėliau savo internetinėje svetainėje parduoda jų fotografijas.


Trumpam atokvėpiui nuo penktadienio darbų - nuostabūs (ne)laikini Randos meno kūriniai:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis