Internautai šėlsta: Cindy Crawford dukros grožiui neįmanoma prilygti (FOTO)

Yra merginų, nuo kurių tiesiog neįmanoma atplėšti akių. Jaunąja Angelina Jolie vadinama supermodelio Cindy Crawford dukra Kaia Gerber, ko gero, puikiais išvaizdos duomenimis lenkia net savo garsiąją mamą.

Kartu su broliu viename pramogų pasaulio renginių pasirodžiusi Kaia kaip visada traukė fotografų akis ir visi objektyvai buvo atsukti į penkiolikmetę merginą. Šiuo metu Kaia gyvena tokį gyvenimą, apie kurį daugelis merginų galėtų tik pasvajoti - keliauja po pasaulį, sėkmingai modeliauja ir seka garsiosios mamos pėdomis.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kaia iš mamos paveldėjo ne tik nuostabius plaukus bei ryškius veido bruožus, bet ir nepriekaištingą stiliaus pojūtį. Kaip ir mama jaunystėje, Kaia nesiskiria nuo laisvalaikio džinsų ir odinio švarkelio. Šį stiliaus ansamblį mergina pagyvina auksinėmis detalėmis, taip tapdama tikra vakarėlio pažiba.

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kiekviena Kaios nuotrauka, kurią mergina paviešina socialiniame tinkle, sulaukia daugybės teigiamų komentarų bei komplimentų. Nors mergina dar labai jauna, vaikinai iš viso pasaulio siūlosi vesti Kaia ir prisipažįsta iš pirmo žvilgsnio ją įsimylėję. Na, kol kas Kaia apie rimtas draugystes dar negalvoja ir mėgajausi savo jaunyste bei tęsia sėkmingą modelio karjerą. Visgi nepaneigsi - genų loterijoje Kaia išlošė neįtikėtinus turtus...

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Kaia Gerber
Kaia Gerber
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis