Kaip gyvena šiuolaikinė princesė? Graikijos - Danijos princesė Maria - Olympia - stiliaus ikona daugeliui merginų (FOTO)

Tikriausiai esi mačiusi garsųjį filmą „Princesės dienoraštis“, kuriame Anne Hathaway įkūnyta keistuolė mokinė vieną dieną netikėtai sužino, jog yra tikrų tikriausia kilminga princesė. Norėtum ir tu tokio likimo? O ar žinai, kad šiuo metu pasaulyje yra tavo bendraamžė, kuri gyvena princesišką gyvenimą?

Jaunoji Graikijos - Danijos princesė Maria - Olympia - 24 metų stilinga gražuolė, kuriai atvirtos visos duris. Ne paslaptis, jog Graikijos - Danijos princesė - ne tik stiliaus ikona daugeliui merginų, tačiau ir ta, kuri nepraleidžia nė vieno vakarėlio. Nors karantinas buvo kiek pristabdęs Marios socialinį gyvenimą, šiandien ji vėl atgijo ir pasirodo daugelyje renginių.


Nesvarbu, ar tai būtų naujos kolekcijos pristatymas, ar siautulinga šventė, Maria - Olympia visuomet bus ten. Šviesiaplaukė gražuolė renginiuose bičiuliaujasi su tokiomis mados ir pramogų pasaulio žvaigždėmis kaip Nicky Hilton, mados kūrėjos Diane von Furstenberg anūke princese Talita, mados dizaineriu Olivier Rousteingu. Graikijos - Danijos princesė renginiuose ir oficialiuose priėmimuose visuomet atrodo stilingai ir renkasi tik žymiausių pasaulio dizainerių aprangos derinius. Dior, Prada ir Yves Saint Laurent - būtent šie dizaineriai yra princesės mėgstamiausi.


Nori pažvelgti iš arčiau į princesės kasdienybę? Pažvelk, kaip smagiai laiką leidžia garsioji Graikijos - Danijos princesė, nepamiršdama visuomet atrodyti stilingai:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis