Kadrai iš „Sekso ir miesto“ atgimimo - „And Just Like That“ filmavimo aikštelės: pamatykite, kaip pasikeitė aktorės (FOT)

Šių metų sausio 10 dieną aktorė Sarah Jessica Parker pranešė, kad artėja oficialus „Sekso ir miesto“ atgimimas! „Sekso ir miesto“ serijos buvo transliuojamos HBO transliuotojo 1998–2004 metais. Per šešis serialo sezonus buvo parodyti 94 epizodai.

Serialas, suvienijęs keturias geriausiausias drauges, gyvenančias Niujorke - Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Miranda Hobbs (Cynthia Nixon), Samantha Jones (Kim Cattrall) ir Charlotte York (Kristin Davis), pelnė 54 „Emmy“ nominacijas (laimėjo septynias) ir 24 „Golden Globes“ nominacijas, iš kurių laimėjo aštuonias. Taip pat buvo sukurti du Seksas ir miestas“ kino filmai.


2008 m. „Seksas ir miestas“ visame pasaulyje uždirbo virš 415 mln. Nepaisant kritikų kritikos, 2010 m. „Seksas ir miestas 2“ visame pasaulyje atnešė 294 mln. Kol buvo sukurtas trečiojo filmo scenarijus, viena iš filmo aktorių Kim Cattrall nusprendė, kad ji nenori būti filmo dalimi, tad idėjos apie filmą galiausiai buvo atsisakyta.


Naujausiame „And Just Like That“ seriale liks tik trys aktorė - Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon ir Kristin Davis. Seriale bus rodoma, kaip pasikeitė Carrie, Charlotte ir Miranda gyvenimas po dvidešimties metų.


„And Just Like That“ serialas jau pradedamas filmuoti Niujorke, todėl dalinamės kadrais iš filmavimo aikštelės. Pamatyk, kaip per daugelį metų pasikeitė aktorės!
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis