Tikras gražuolis! Serialo Emilija Paryžiuježvaigždė, aktorius Lucas Bravo suspindo Kanų kino festivalyje

Tos merginos, kurioms patiko serialas Emilija Paryžiuje, tikriausiai ne kartą naktį sapnavo vieną iš pagrindinių serialo aktorių - mėlynakį gražuolį prancūzų aktorių Lucą Bravo.

Iš tiesų, jaunasis prancūzų aktorius atrodo įspūdingai - puikios kūno formos, aukštas ūgis ir dangaus žydrumo mėlynos akys. Nors Lucas yra labiausiai žinomas dėl Gabrieliaus vaidmens „Netflix“ romantinėje komedijoje, prancūzai vaikiną pažįsta ir kaip žinomą šalies modelį.Lucas Bravo
Lucas Bravo
Vida Press


Tiesa, Kanų kino festivalyje Lucas pasirodė ne dėl vaidmens Emilija Paryžiuje" . Vaikinas taip pat atliko vaidmenį prancūzų kino juostoje De son vivant", į kurios premjerą Kanuose ir atvyko Lucas. Vaikinas atrodė nepriekaištingai - tamsiai mėlynos spalvos Burberry" kostiumas pabrėžė Luco vyriškumą ir galantiškumą.


Lucas Bravo
Lucas Bravo
Vida PressLucas Bravo
Lucas Bravo
Vida Press


Melsvas kostiumas puikiai kontrastavo su žydromis tarsi jūra Luco akimis, todėl visų Kanų kino festivalyje susirinkusiųjų moteriškosios lyties atstovių žvilgsnis kaipmat krypo į jaunąjį aktorių. Iš tiesų efektingas pasirodymas! O tu ar lauki naujųjų serialo Emilija Paryžiuje" serijų?


Lucas Bravo
Lucas Bravo
Vida Press
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis