Kardinalūs pokyčiai: serialo „Pretty Little Liars“ žvaigždę Ashley Benson sunku ir atpažinti (FOTO)

Garsi aktorė Ashley Benson, vaidinusi seriale „Pretty Little Liars“, patyrė nemenką išbandymą dėl savo svorio tuomet, kai filmavosi seriale.

Nors daugelis jos gerbėjų Ashely mylėjo tokią, kokia ji yra, aktorė pasiryžo numesti svorio ir per kelerius metus numetė net penkiolika kilogramų. Šiandien daugelis Ashely nebeatpažįsta - mergina ne tik atrodo kur kas lieknesnė, bet taip pat pakeitė savo plaukų spalvą - iš blondinės tapo brunete. Anot aktorės, pradėti sportuoti ir sveikiau valgyti Ashley panoro ne dėl to, jog labiau patiktų kitiems, bet tam, jog galėtų jaustis energinga ir sveika.Ashley Benson kadaise
Ashley Benson kadaise
Vida PressAshley Benson kadaise
Ashley Benson kadaise
Vida PressKaip šiandien gyvena Ashley? Akivaizdu, jog ji daug sportuoja. Viena iš mėgstamiausių jos sporto šakų - pilatesas. Pilatesas padeda žmogui ištiesinti kūną, tuo pačiu padėdamas numesti svorio ir pagražinti kūno linijas. Pilateso pratimus Ashley daro tris dienas per savaitę po valandą.


Na, o populiarieji pritūpimai suteikia Ashley geriausius rezultatus. Kartais mergina eina į sporto salę ir ten treniruojasi su asmeniniu treneriu. Aptardama didžiausią įtaką kūnui turintį pratimą, ji mini pritūpimus. Kalbant apie mitybą, aktorė paprastai gamina ne pati, tačiau visada valgo sveikai. Žinoma, yra išimčių. Pavyzdžiui, sūrainiai yra didžiausia jos silpnybė. „Aš myliu sūrio burgerius, takus, picas, makaronus - visus dalykus, kurie mūsų kūnui yra blogi“, - ji pasakojo portalui „Delish“.


Na, žvelgiant į dabartines Ashley nuotraukas, neatrodo, jog mergina dažnai mėgaujasi kaloringu maistu. Ką tu manai apie Ashley pokyčius?


Ashley Benson
Ashley Benson
Vida PressAshley Benson
Ashley Benson
Vida PressAshley Benson
Ashley Benson
Vida PressAshley Benson
Ashley Benson
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis