„Eurovizijos“ nugalėtojų „Måneskin“ lyderis Damiano David vis dažniau viešai rodosi su mylimąją: jaunuoliai - tarsi vienas kitam skirti? (FOTO)

Italų roko grupės „Måneskin“ lyderis Damiano David praėjusią savaitę pirmą kartą viešumoje pasirodė su savo mylimąją, perspektyviu Milano modeliu ir socialinių tinklų žvaigžde Giorgia Soleri. Žinia apie tai, kad pora pirmą kartą pasirodė žiniasklaidos akiratyje, apskriejo visą pasaulį.

Regis, jaunuolių porelė atsipalaidavo ir daugiau neketina slapstytis. Savaitgalį Damiano ir Georgia vėl pasirodė mieste kartu. Šį kartą pora keliavo į restoraną susitikti su draugais. Regis, Damiano ir Georgia numanė, kad juos fotografuos ir net pasistengė susiderinti aprangą. Tiek Georgia, tiek Damiano vilkėjo juodos ir baltos spalvos drabužiais, kurie puikiai kontrastavo tarpusavyje.


Giorgia Soleri ir Damiano David
Giorgia Soleri ir Damiano David
Vida Press


Niekas negalėtų nuginčyti, jog jie - viena karščiausių Italijos bei viso pasaulio porų! Nors po pasirodžiusios žinios apie Damiano jausmus ilgametei partnerei Georgiai, imta viešai diskutuoti, ar keleriais metais už Damianą vyresnė mergina verta gražuolio scenos blogiuko širdies, abejonių dėl to, regis, nebeliko. Georgia - stilinga ir žavi asmenybė, kuri, artimų Damianui šaltinių teigimu, taip pat yra labai charizmatiška ir protinga mergina.


Giorgia Soleri ir Damiano David
Giorgia Soleri ir Damiano David
Vida PressGiorgia Soleri ir Damiano David
Giorgia Soleri ir Damiano David
Vida Press


Nors Georgios Instagramo paskyroje netrūksta pikantiškų merginos kadrų, pasirodymui viešumoje ji įprastai renkasi kuklius aprangos derinius. Popietei su draugais ir Damianu mieste mergina praėjusį savaitgalį pasirinko zebro rašto, platėjančias kelnes, solidų juodą švarką bei nuo saulės spindulių saugančią juodą skrybelaitę. Subtilu, klasiška ir elegantiška, tiesa?


Giorgia Soleri
Giorgia Soleri
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis