Ypatinga žinia Harry Styles gerbėjams: greitai galite sulaukti kai ko ypatingo!

Atlikėjas Harry Styles gali pristatyti savo prekinį ženklą. Ir ne bet kokį, o grožio! Taip, jūs teisingai perskaitėte. Remiantis atlikėjui artimais šaltiniais, Harry, atrodo, eina Kim Kardashian, Kylie Jenner, Selena Gomez ir Rihanna pėdomis, registruodamas naują verslą „Companies House“. 

Harry naujojo verslo pobūdis apibūdinamas kaip „kvepalų ir kosmetikos didmeninė prekyba“, o tai gali reikšti bet ką - pradedant prekyba nagų laku, baigiant akių šešėliais ir lūpų blizgesiu. Natūralu, kad Harry gerbėjams įvairių minčių. Taigi, įsigilinkime į tai, kaip toks grožio prekinis ženklas gali atrodyti vadovaujant Hario Stylesui.Harry Styles
Harry Styles
Vida PressPasak „Companies House“ atstovo, šis verslas buvo įregistruotas pavadinimu „Pleased As Holdings Limited“, o tai gali reikšti, kad prekės ženklas bus vadinamas „Pleased As“. Kam būtų skirta ši kosmetika? Akivaizdu, kad visiems. Harry nevengia laužyti socialinių normų. Dirbant kartu su stilistu Harry Lambertu, 27-erių Harry reguliariai buvo galima pamatyti scenoje ir ant raudonojo kilimo su „Gucci“ ar „gender-fluid“ dizainerio Harriso Reedo drabužiais. Kalbant apie makiažą, Harry tai tikrai nėra svetimas dalykas, pernai „Beauty Papers“ viršelyje Harry pozavo su nulakuotais nagais.


Žinoma, yra nedidelė tikimybė, kad tokios kalbos apie Harry prekinį ženklą gali ir likti kalbomis. Tiesą sakant, „Pleased As“, Harry Styleso grožio prekinis ženklas, gali niekada nepasiteisinti. Na, o jei tai bus tiesa, tai, be abejo, sulauks didžiulio ažiotažo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis