Merginų įvaizdžiai skirtingose pasaulio šalyse: skirtumai akivaizdūs (FOTO)

Kaip rengiasi ir kuo puošiasi merginos skirtingose pasaulio šalyse? Pakeliauk po pasaulį ir sužinok, kokiomis stiliaus ypatybėmis pasižymi merginos, gyvenančios skirtingose pasaulio šalyse.

Švedija. Švedijos jaunosios merginos - visiškos minimalistės. Merginų aprangoje dominuoja blankūs atspalviai, nėra gausių detalių, o aksesuarus merginos renkasi tik retomis progomis. Švedės nuo pat jaunų dienų vadovaujasi teiginiu, jog geriau kokybė nei kiekybė. Blizučius bei spindesį kukliosios švedės palieka kitų šalių gyventojoms.Pietų Korėja. Korejietės merginos - visiška priešingybė švedėms. Merginos dievina ryškias detales, nestandartinius aksesuarus ir mums iš pažiūros keistokai galintį pasirodyti lėlyčių makiažą. Į mokyklą ar universitetą merginos drąsiai žingsniuoja pasipuošusios kojinėmis iki kelių - kai kuriose šalyse taip apsirengusios merginos būtų išprašytos persirengti, o štai Pietų Korėjoje toks stilius įprastas.JAV. Amerikietės megrinos - veido kontūravimo specialistės ir dirbtinumo šalininkės. Nors daugelis amerikiečių šeimų laikosi konservatyvesnių vertybių, neįmanoma sukontroliuoti dėl makiažo bei gražių daiktų pakvaišusių jaunųjų merginų. Na, ko norėti - juk daugelis su grožio pasauliu susijusių naujienų bei tendencijų pasaulio šalis pasiekia iš JAV. Gal todėl amerikiečių merginų iki 18 m. apklausa rodo, jog beveik 40% paauglių trokšta dirbti modelio darbą?Rusija. Rusaitės merginos - spalvų bei prabangos mylėtojos. Jaunosios merginos labai greitai perima grožio tendencijas iš amerikiečių ir demonstruoja išskirtinį, ryškų bei originalų stilių. Be to, Rusijoje paauglių gretose itin paplitęs sportinis stilius, todėl išsiskirti norinčios merginos gana dažnai renkasi ryškiaspalvę sportinę aprangą.Prancūzija. Manote, jog prancūzaitės vien filmuose pasirodo pasidabinusios beretėmis ir kaklus papuošusios skarelėmis? Tikrai ne - jaunosios prancūzės nuo mažumės yra mokomos elegancijos. Skonį Prancūzijos paauglėms ugdo jų stilingosios mamos, tad merginų aprangoje dažniausiai dominuoja prašmatnūs audiniai, kaspinėliai, originalūs aksesuarai.Ispanija. Ispanės - pankiško stiliaus gerbėjos. Tamsių bruožų merginos nevengia ryškiau pasidažyti ir išlaisvinti savyje tūnančią maištingą sielą. Ispanės paauglės žavisi laisvu gatvės stiliumi, o elegantiškas sukneles palieka ateičiai. Jaunystė - geriausias laikas eksperimentams, tai ispanės kuo puikiausiai žino.Kinija. Jei pagalvojus apie Kiniją, pirmoji asociacija, kylanti galvoje, yra šurmulys bei žmonių gausybė, panašiai galima apibūdinti ir kiniečių paauglių stilių. Kinės - aksesuarų, spalvų, įdomių tekstūrų ir nesuvaržyto stiliaus gerbėjos. Kiekviena mergina stengiasi išsiskirti pasitelkdama originaliausius aprangos variantus. Be to, kinės apsipirkinėti nemėgsta - daugelis jų pačios gaminasi aksesuarus bei siūdinasi drabužius.

Indija. Indės merginos - visiško paprastumo megėjos. Joms būdingas nepretenzingas stilius, kuris nereikalauja didelių pastangų. Indės dievina įsispirti į sportbačius ir apsivilkti patogius marškinius. Svarbiausia, anot indžių, komfortas bei jausmas, jog apranga tavęs nevaržo.View this post on Instagram

A post shared by Akanksha Redhu (@akanksharedhu)
Australija. Australės merginos stiliaus perlų ieško ne kur kitur, o paplūdimiuose išsidėsčiusiuose turgeliuose, kuriuose randa įmantriausių apdarų. Kadangi Australijoje visus metus šviečia saulė, jaunosios damos savo spintos drabužiais neperkrauna ir dažniausiai renkasi lengvus audinius. Australės - didelės džinso gerbėjos, todėl jų drabužių spintoje galima rasti ne tik džinsines kelnes, šortus ar švarkelius, bet ir džinsines rankines ar net kojines!
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis