„Eurovizijos“ nugalėtojų „Måneskin“ lyderis Damiano David pirmą kartą viešai pasirodė su savo mylimąja (FOTO)

Italų roko grupės „Måneskin“ lyderis Damiano David šiandien - vienas sekamiausių jaunuolių Europoje. Nors po „Måneskin“ pergalės „Eurovizijos“ konkurse daugelis moteriškosios lyties atstovių tikėjosi, jog Damiano širdis laisva, prieš savaitę paaiškėjo, jog Damiano jau senokai užimtas.

Ketverius metus jis romantiškus ryšius puoselėja su Giorgia Soleri. Giorgia - perspektyvus Milano modelis ir socialinių tinklų žvaigždė, kurią instagrame seka 200 tūkstančiai žmonių. Vis dėlto šie santykiai išlieka paslaptyje – nei vienas, nei kitas neviešina savo bendrų nuotraukų socialiniame tinkle. Tad pagaliau viešumoje pamatyti garsiąją porelę troško ne vienas.


Italijos paparaciai vakar užfiksavo Damianą ir Giorgią žingsniuojančius į kino filmo premjerą, o šiuos nuotraukos greitai pasklido po socialinius tinklus. Imta aptarinėti tai, kaip pora kartu atrodo ir ar tinka viena kitai.


Giorgia Soleri ir Damiano David
Giorgia Soleri ir Damiano David
Vida Press


Bent jau iš nuotraukų atrodo, kad Damiano ir Georgia jaučiasi laimingi ir patenkinti savo gyvenimu. Keliaujant į kino salę jaunuoliai meiliai šnekučiavosi, šypsojosi ir spinduliavo gera nuotaika. Nenuostabu, jog kartu jie jaučiasi jaukiai ir patogiai - juk draugauja jau daugiau nei ketverius metus. Abu jaunuoliai popietei kino teatre pasirinko neįpareigojančią aprangą - Damiano vilkėjo laisvą kelnių kostiumą bei marškinėlius su Britney Spears atvaizdu, o Georgia - baltą, laisvai krentančią suknelę bei įspiriamas basutes.


Giorgia Soleri ir Damiano David
Giorgia Soleri ir Damiano David
Vida Press


Ir nors daugelis Europos (ir viso pasaulio) merginų bei moterų trokštų užkariauti Damianą, atrodo, kad jis yra be galo laimingas su Georgia ir apie kitas merginas nė nemąsto.


Ką tu manai apie šią porelę - it`s a match?


Giorgia Soleri ir Damiano David
Giorgia Soleri ir Damiano David
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis