Paviešinti nauji kadrai iš „Emilija Paryžiuje“ filmavimo aikštelės: antrajame sezone tikrai netrūks, į ką paganyti akis! (FOTO)

Jei tave sužavėjo „Emilija Paryžiuje“ ( „Emily In Paris“) serialas su garsiąją aktore Lily Collins, tuomet turbūt su nekantrumu lauki antrojo serialo sezono. Gera žinia - jis šiuo metu jau filmuojamas Šiaurės Prancūzijoje, Saint-Jean-Cap-Ferrat regione.

Regis, filmavimai neseniai persikėlė ir į saulėtąjį Saint Tropezą, kuriame filmavimo aikštelėje šėlsta trys talentingos jaunosios kartos aktorės: Lily Collins (seriale vaidinanti Emilę), Camille Razat (seriale vaidinanti Kamilę) ir Ashley Park (seriale vaidinanti Mindę). Merginos smagiai leidžia laiką ir, regis yra susidraugavusios! Iš kadrų matyti, kad antrajame sezone netrūks ne tik įvairių nuotykių, bet ir mados, todėl fashionistoms tikrai bus į ką paganyti akis!


Tiesa, kuomet antrasis serialo sezonas išvys dienos šviesą ir mes pagaliau galėsime pamatyti, kas toliau laukia žaviosios Emilės, dar nėra žinoma. Serialo kūrėjai iki šiol nepaskelbė konkrečios serialo serijų paleidimo datos, tačiau galima spėti, jog serialas žiūrovų ekranus pasieks rudenį.


Iki tol belieka kantriai laukti ir stebėti serialo filmavimo užkulisius - galbūt jie pasufleruos, kas antrajame sezone laukia amerikietės, atvykusios į Prancūziją?
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis