Jaunoji karališkosios šeimos atstovė, savo grožiu pralenkianti visas kitas princeses (FOTO)

Kaip dažniausiai įsivaizduojamos karališkosios šeimos damos? Visuomet pasitempusios, elegantiškos ir gracingos. Elžbietos II pusbrolio, Kento hercogo anūkė Amelia Windsor (24 m.) net pranoksta šį įsivaizdavimą.

Mada kvėpuojanti karališkosios šeimos jaunėlė jau tapo pačiu populiariausiu paparacių taikiniu viešuose renginiuose. Edinburgo universitete studijuojanti gražuolė dienos metu kremta mokslus, o vakare keliauja į įvairius mados pristatymus ar restoranų atidarymus. Tiesa, kol vasara, Amelia sau leidžia atsipalaiduoti ir nepraleidžia nė vieno muzikos festivalio. Nors praėjusiais metais Ameliai buvo prikabinta vakrėlių liūtės etiketė, šiuo metu pasirodo vis mažiau pranešimų apie merginos nuotykius - gal pagaliau baigėsi maišto amžius?


Oficialiuose priėmimuose Amelia atrodo nepriekaištingai - ne veltui ne kartą ji buvo tituluota pačia dailiausia Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos dama. Mergina tikina, jog į savo išvaizdą daug neinvestuoja, jai pakanka kokybiško, puikiai drėkinančio veido kremo ir tinkamų plaukų priežiūros priemonių. Sunkoka patikėti - mergina atrodo taip nuostabiai, jog, regis, prie jos išvaizdos prisiliečia daugybė grožio profesionalų. Visgi ji teigia, jog jos grožio šaltinis - genai bei sveikas maistas.


Amelia Windsor
Amelia Windsor
Vida Press
Amelia Windsor
Amelia Windsor
Vida Pres


Amelios interesų sritys - grožis bei mada, tad nenuostabu, jog Edinburgo universitete ji studijuoja prancūzų bei italų kalbas, juk Prancūzija ir Italija - tikrų tikriausios mados karalystės! Baigusi mokslus mergina ketina tapti garsia drabužių dizainere, mat dabartinė Amelios profesija modeliavimas jai neatneša dvasinio peno. Karališkosios šeimos pažiba dievina skaitymą bei keliones, mat keliaudama atranda save, o skaitymas jai padeda lavinti kalbą.

Ne per seniausiai Amelia pasirodė ir trumpametražiniame filme, kuriame atliko nors ir menkutį, tačiau svarbų vaidmenį. Šiuo metu merginai viskas prieš akis, todėl ji gali rinktis iš daugybės veiklų, kuriuose mano sugebėsianti geriausiai pasirodyti. Išvaizda tikrai nėra vienintelis Amelios koziris, mat po savo unikalia asmenybe ji slepia daugybę talentų. Sutik - tikrai unikali mergina, kuri verta karališkosios šeimos ypatingosios titulo!


Amelia Windsor
Amelia Windsor
Vida Press


Kitos Amelios gyvenimo akimirkos:

View this post on Instagram

A post shared by Mel 🍯 (@amelwindsor)
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis