OMG „Eurovizijos“ nugalėtojų „Måneskin“ lyderis Damiano David spaudos konferencijoje Italijoje kerėjo savo žavesiu (FOTO)

Po savaitgalį praūžusios „Eurovizijos“ dainų konkurso visų akys krypsta į konkurso nugalėtojus „Måneskin“, o ypač - į grupės vokalistą, gražuolį dainininką Damianą Davidą.

Vakar įvykusioje spaudos konferencijoje Italijos sostinėje Milane Damiano pasijautė tarsi tikra mega žvaigždė - vos įžengus į konferencijų salę jį apsupo žmonės, o žurnalistų klausimai pasipylė kaip iš gausaus rago. Nenuostabu - daugeliui italų „Måneskin“ pergalė buvo netikėta, tačiau, be abejonės, labai saldi.


Damiano David
Damiano David
Vida Press


Damianas šiai spaudos konferencijai, priešingai, nei didžiajai „Eurovizijos“ scenai, pasirinko kur kas santūresnį įvaizdį. Vaikinas pasileido savo ilgus, prižiūrėtus plaukus ir pasidabino juodu megztiniu aukštu kaklu bei stilingomis grandinėmis. Daugeliui spaudos konferencijoje esančių moterų žvilgsnis krypo būtent į Damian. Moterys bei merginos negalėjo atsispirti žaviojo rokerio kerams...


Damiano David
Damiano David
Vida PressDamiano David
Damiano David
Vida Press


... ypač viena mergina, kuriai teko garbė į žandą pabučiuoti naujai užgimusią žvaigždę! Damianas, regis, jau pripratęs prie gausaus moterų dėmesio, todėl merginos bučinys į skruostą jo visai nenustebino.


Ką tu manai apie šį jaunuolį? Ar iš tiesų, kaip teigia daugelis žiniasklaidos kanalų, jis šiandien - vienas žaviausių vyrų Europoje?


Damiano David (kairėje)
Damiano David (kairėje)
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis