10 netikėtų faktų apie Eurovizijos nugalėtojus Måneskin

Europa (ir visas pasaulis) turi naują užgimusią žvaigždę - italų roko grupę „Måneskin“, kuri laimėjo šių metų Euroviziją“! Pateikiame 10 netikėtų faktų apie Eurovizijos nugalėtojus Måneskin“.

Jie susitiko mokykloje


Viktorija De Angelis (bosas) ir Thomasas „Er Cobra“ Raggi (gitara) yra pažįstami, nes abu mokėsi toje pačioje vidurinėje mokykloje. Nors jie žinojo apie vienas kito aistrą muzikai, suartėjo tik 2015 m. Rugpjūtį, lankydami J. F. Kennedy mokslinę vidurinę mokyklą Romoje. Tada jie nusprendė įkurti grupę. Vėliau prie jų prisijungė dainininkas Damiano Davidas ir būgnininkas Ethanas Torchio. Pastarasis buvo įdarbintas per „Facebook“ skelbimą.


Jie italai, bet jų vardai daniški


Keturi nariai nusprendė atsitiktinai vadintis Måneskin. Kaip atskleidė Viktorija, grupė ieškojo pavadinimo, bet nežinojome, kaip save vadinti. Tada kilo mintis: kadangi Viktorija yra pusiau danė, ieškojimas buvo sutelktas į tos kalbos žodį. Kai bosistas ištarė „Måneskin“, visi įsimylėjo jo garsą ir ikoniškumą. Danų kalba šis žodis reiškia „mėnulio šviesa“.„Måneskin“
„Måneskin“
Vida PressJų dainininkas dalijasi savo gimtadieniu su dviem roko ikonomis


22 metų Måneskin dainininkas Damiano Davidas gimė 1999 m. Sausio 8 d. Lygiai 64 metais anksčiau, 1935 m. Sausio 8 d., gimė viena reikšmingiausių XX amžiaus kultūros ikonų: roko karalius Elvisas Presley ir Roll. Po kelerių metų, 1947 m. Sausio 8 d., atėjo eilė Davidui Bowie, dar vienam pirmaujančiam ir įtakingam muzikos industrijos veikėjui ir vienam didžiausių visų laikų atlikėjų.


Savo karjerą jie pradėjo Romoje


Måneskin savo amatą išlavino Romos širdyje, savo kilmės mieste. Repeticijų valandas studijoje papildė gyvi pasirodymai praeiviams. Grupę galėjai išgirsti istorinio miesto centro gatvėse, įskaitant garsiąją Via del Corso gatvę ir Colli Portuensi rajoną.


Jie gavo šlovę „X Factor Italia“


Plačioji visuomenė susipažino su Måneskin per vienuoliktąjį „X Factor Italia“ sezoną 2017 m. Talentų šou juos treniravo alternatyvaus roko grupės „Afterhours“ lyderis Manuelis Agnelli. Jie buvo laikomi favoritais, laimėjusiais nuo pirmosios atrankos. Jie galiausiai liko antri, už popmuzikos tenoro Lorenzo Licitros.„Måneskin“
„Måneskin“
Vida PressJie dalijasi tuo pačiu vadovu kaip du buvę „Eurovizijos“ atlikėjai


Måneskin neabejotinai yra talentingas būrys. Tačiau didelę jų sėkmę lemia ir jų vadovė Marta Donà. Ji yra pripažinta už profesionalumą ir sugebėjimą kurti patikimą savo menininkų karjerą, kurią vertina ir visuomenė, ir kritikai. Marta aprūpina „LaTarma Management“ - moterų komandą, užsiimančią menininkų ir asmenybių, susijusių su muzikos ir pramogų pasauliu, reklamavimo ir konsultavimo veikla. Savo karjerą ji pradėjo vadybos srityje dirbdama kartu su savo pavyzdiniu menininku Marco Mengoni.


Juos įkvepia Haris Stylesas


2019 m. Vasario 22 d. Londone koncerto metu Måneskin atskleidė menininkus, kurie suformavo jų stilių. Keturi muzikantai prisipažino turintys labai skirtingą skonį, pradedant Bruno Marsu ir baigiant „Red Hot Chili Peppers“. Tačiau yra vienas vardas, dėl kurio jie sutaria, tai buvęs „One Direction“ dainininkas Harry Stylesas.


Jie mėnesį praleido keliaudami po Europą


2019 m. vasario mėn. Måneskin pradėjo savo pirmąjį tarptautinį turą Europos šalyse. Jie sustojo Barselonoje ir Madride Ispanijoje, Paryžiuje Prancūzijoje, Ciuriche, Berne ir Lugane Šveicarijoje, Hamburge, Štutgarte ir Miunchene Vokietijoje, Briuselyje Belgijoje ir Londone Jungtinėje Karalystėje. Ši patirtis buvo sudėta į pusvalandžio trukmės dokumentinį filmą grupės „YouTube“ kanale.


Jie yra vieni sėkmingiausių pastarųjų metų Italijos menininkų


Per mažiau nei ketverius metus „Måneskin“ jau viršijo milijono kopijų albumų etapą. Jie surinko septyniolika platinos plokštelių ir šešis aukso įrašus Italijoje. Jie turi du albumus numeris vienas (2018 m. „Il ballo della vita“ ir 2021 m. „Teatro d'ira“ - t. 1), vieną singlą numeris vienas („Torna a casa“) ir tris singlus antru numeriu („Chosen“, „Morirò da re“). ir „Zitti e buoni“).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis