Selena Gomez nustebino šukuosenų pokyčiais: kol vieni giria, kiti peikia (FOTO)

Atlikėjos Selenos Gomez plaukai visuomet teikė pasigerėjimą - ilgi, sveiki, žvilgantys ir pavydėtinai atsparūs plaukų stilistų naudojamoms priemonėms.

Juk Selena - scenos žmogus, o tai reiškia, jog jos plaukai kur kas labiau kenčia nuo plaukų formavimo priemonių, kurios plaukus išsausina ir stipriai pažeidžia. Regis, garsioji atlikėja iš tiesų paveldėjo itin stiprius plaukus - dažnai atlikėja iki šiol galėjo pasigirti ilgais, tankiais ir puriais plaukais. Iki šio savaitgalio... šį savaitgalį Selena kardinaliai pakeitė savo šukuoseną!


Selena nusprendė savo tamsiai rudus plaukus nusidažyti šviesia spalva. Tai ne pirmas kartas, kai Selena tampa blondine, tačiau šį kartą Selena pasirinko itin šviesų atspalvį, kuris atrodo ryškiai bei pastebimai. Tokie Selenos pokyčiai nustebino daugelį jos gerbėjų, nes Selena ištikimiausi fanai jau kelerius metus buvo įpratę matyti tamsiais plaukais.


Nors daugelis po nuotraukomis komentavo, jog blondinė Selena atrodo žaviai, netrūko ir tokių, kurie teigė, kad Selenai šviesi spalva netinka. Kritikai teigė, kad tamsūs plaukai puikiai išryškina egzotiškus Selenos veido bruožus ir tamsiai rudas akis, o štai šviesūs plaukai ją padaro blankesne, mažiau pastebima.


Na, kiek žmonių, tiek nuomonių, tačiau, regis, Selenai paprasčiausiai pabodo būti tamsiaplauke ir ji nutarė paįvairinti rutiną. Tiesa, tokios staigios šukuosenos spalvos metamorfozės gali gerokai pakenkti plaukų būklei, tačiau esame įsitikinę - Selenos plaukai yra gerose, profesionaliose rankose.


Kaip vertini naują Selenos šukuoseną?
View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez Updates (@selenander)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis