Penktadienio premjera: Jessica Shy pristato kūrinį “Užmerk Man Akis”

“OpenPlay” įrašų kompanija pristato naujausią Jessica Shy kūrinį “Užmerk Man Akis”, kurį atlikėja parašė kartu su Justinu Jaručiu.

Dainos “demo” versija, kuria atlikėjai pasidalino instagrame, jau sulaukė šimtatūkstantinių peržiūrų ir daugybės gerbėjų palaikymo žinučių. Todėl “OpenPlay” prodiuseriai užtikrina, kad ši daina skambės puikiai ne tik romantiškais vakarais, bet ir pakvies pajudėti kartu su draugais. Jausmingas Jessica Shy vokalas ir lengvas, vasariškas ritmas jau tapo vizitine atlikėjos kortele.


“Daina gimė lapkričio mėnesį , už lango esant šaltam ir niūriam orui. Aš, kaip visada, vėlavau į mūsų sesiją su Justinu, o jis, kiek supykęs, manęs laukė. Man atvykus, Justinas pradėjo groti gitara ir juokais apdainuoti mano įprotį nemadingai vėluoti “Aš laukiu vėl ir vėl vėluoji tu….”, - su šypsena prisimena Jessica Shy. “Man pradėjus juoktis ir pratesiant “kaip šalta kambary, gal minus du”, daina gimė vos per keletą valandų, nes dainavome apie tai, kas vyksta aplink mus, paprastais žodžiais. Pavyzdžiui, žaidžiant su žvakės liepsna, perspėjant “Nenusidegink pirštų”. Ši daina linki brangiam žmogui gero. Net jei jis išeina iš tavo gyvenimo, vistiek nenori, jog kur nors “nudegtu” ar būtų įskaudintas”.


Jessica Shy garsina ne tik milijoninės jos dainų perklausos “Youtube” ir “Spotify”. Šiais metais talentinga atlikėja ir dainų rašytoja buvo nominuota “M.A.M.A” metų proveržio kategorijoje. Jessica Shy ne tik kuria dainas studijoje ir dirba su kitais žinomais scenos vardais, tokiais kaip Justinas Jarutis, Jovani, bet ir intensyviai ruošia savo atnaujintą koncertinę programą. Taip pat, greitu metu “OpenPlay” komanda žada paskelbti Jessica Shy koncertini turą po Lietuvq, todėl ištikimiausius atlikėjos gerbėjus kviečiame sekti naujienas Jessica Shy instagram paskyroje.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis