“Sel” pristato naują dainą ir vaizdo klipą, filmuotą Dubajuje


Atlikėjas Soliaris ir “Sel” pristato naują dainą “Skrendu” ir vaizdo klipą kuris buvo filmuojamas Dubajuje.


Prieš kiek daugiau nei tris mėnesiu Sel ir Soliaris pristatė dainą “Tik Tok” kuri Yotube platformoje jau turi daugiau nei 3,5 milijono peržiūrų. Po itin sėkmingo bendro darbo atlikėjai nusprendė sukurti dar vieną dainą, bei vaizdo klipą iš amžinai saulėto Dubajaus.


„Intensyvūs filmavimai vyko ir saulei tekant, ir dieną, ir naktį. Kadangi daugelyje viešų vietų reikalingi specialūs leidimai, darbams rinkomės dykumas, naktinius klubus, privačią jachtą, apartamentus. Tam reikėjo tik pažinčių“, - pasakoja E. Dragūnas.


„Su šiuo vaizdo klipu mes norejome atnešti žmonėms vasaros jausmą ir saulės šviesos, kurios taip trūksta ir norisi šiuo laikotarpiu. Labai sutapo mano ir Egidijaus muzikinės vizijos, norime, kad mūsų muzika nesikartotų ir atitiktų metų laikus bei emocijas“, - sako jau trečią dainą kartu su „Sel“ pristatantis Soliaris.


Daina ir klipas “Skrendu” kaip tikras pavasaris, kurio metu viskas atgimsta iš naujo, tad ir dainos tekste kalbama apie svajones, tikslus, naujus išbandymus, potyriu, laisvės jausmą. „Šiais metais man teko gan daug keliauti ir, kartą skrendant lėktuve, pakeliui į šiltus kraštus, gimė dainos „Skrendu“ žodžiai. Tai istorija apie lengvumą, atostogas, buvimą kažkur virš debesų. Vėliau, kai kūrinys jau įgavo formą, man teko garbė pasėdėti daugiau prie vokalinės melodinės linijos, taip pat prie šiandien pristatomo singlo prisidėjo ir dar keli prodiuseriai“, - pasakoja Soliaris.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis