Netikėta: metų draugių susitikimas!

Pramogų pasaulyje rasti ištikimą, atvirą bei nuoširdžią draugę kur kas sudėtingiau nei įprastajame. Tokią draugystę dažniausiai lydi apkalbos, gerbėjų reakcijos, jas nuolatos seka paparaciai. Paslaptį, kaip išlikti tikromis draugėmis, žino atlikėjos Selena Gomez ir Taylor Swift, kurios patvirtina, jog draugystę galima išlaikyti nepaisant milžiniško užimtumo!

Ilgą laiką nesimačiusios, dvi senos draugės pagaliau susitiko ir paviešino savo bendrą nuotrauką Instagram kanale, kuri sulaukė daugybės reakcijų. Daugelis nesitikėjo vėl kartu išvysti šių dviejų garsių atlikėjų, nes buvo spėjama, jog tarp jų buvo perbėgusi juoda katė.


Vis dėlto, regis, kalbos apie atlikėjų nesutarimus buvo nepagrįstos, nes Selena po nuotrauką parašė, jog Taylor buvo labai pasiilgusi. Akivaizdu, kad pasaulį sukausčiusi pandemija neleido draugėms pasimatyti ilgą laiką ir mergaitiškai pasikalbėti.


Šios abi atlikėjos panašios ne vien tuo, kad turi nuostabaus grožio balsus. Merginos kartu diskutuoja aktualiomis temomis, nevengia ir aštresnių diskusijų. Merginos susipažino viename pramogų pasaulio vakarėlių kadaise ir teigia lėkštomis temomis nešnekančios - jokių paikų šnekų apie makiažo priemones ar šukuosenas. Atlikėjos atvirai šnekasi apie gyvenimo sunkumus, santykius bei dvasinę savijautą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis