Emilija Paryžiuje žvaigždė pasidalino kadru, sulaukusiu daugybės dėmesio

Jau spėto žiūrovų pamilti serialo Emilija Paryžiuje žvaigždė, aktorė Lily Collins užkariauja Instagram platybes. Merginos sekėjų skaičius žymiojoje socialinės medijos platformoje per pastarąjį pusmetį ženkliai paaugo, o po jos nuotraukomis pasipila šimtai gerbėjų komentarų.

Mergina neseniai pasidalino kadru iš dušo, kuriame pozuoja apsirengusi aptemptą suknelę ir avi aukštakulnius. Aktorė atrodo nepriekaištingai - lygi, tarsi šilkinė veido oda, sveiki plaukai ir nuostabus makiažas, pabrėžiantis švelnius Lily bruožus.


Tiesa, tokie kadrai merginos socialinėje paskyroje - gana reti. Mergina retai kada taip pabrėžia savo patrauklumą ir dažniau vietoje prašmatnaus stiliaus renkasi sportišką įvaizdį. Sportinis džemperis, laisvos kelnės, sportbačiai - jos mėgstamiausi aprangos elementai leidžiant laisvalaikį. Paprastumu spinduliuojanti mergina ne kartą žiniasklaidai pripažino, jog kur kas geriau jaučiasi vilkėdama drabužius, kurie nevaržo judesių ir yra patogūs.


Kaip bebūtų, Lily tinka bet koks stilius - tiek sportiškas, tiek gundantis, viliojantis. Įvertink naująją Lily nuotrauką, patalpintą socialinėje medijoje!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis