Stilingas ir funkcionalus aksesuaras: ausinių „Huawei FreeBuds Pro“ apžvalga

Tikriausiai visos neįsivaizduojame kasdieninio gyvenimo be ausinių. Jos praverčia kiekvieną kartą: studijuojant, dirbant, sportuojant ar išėjus pavedžioti šunį. Juk tai tobulas išradimas, o ypač tada, kai norisi netrukdomai, bet kur ir bet kada klausytis mėgstamos muzikos, tinklalaidės ar žaisti žaidimus. Kita vertus, ausinių pasirinkimas šiai dienai ypač didelis ir painus. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Kokie aspektai yra svarbiausi? Ar egzistuoja tokios ausinės, kurios tiktų visiems gyvenimo atvejams?

Kiekviena yra susidūrusi su situacija, kai standartines laidines ausines išėmus iš rankinuko ar kišenės reikia išspręsti galvosūkį – kaip jas atpainioti? Todėl ne veltui belaidės išmaniosios ausinės užkariavo daugelio žmonių širdis ir tapo nepakeičiamos. Kita vertus, renkantis ausines verta atkreipti dėmesį į tai, kad jos būtų ne tik stilingos, bet ir funkcionalios: pasižymėtų puikia garso kokybe, ilgu baterijos išlaikymu, kokybišku belaidžiu ryšiu. Visus šiuos elementus turi naujosios „Huawei FreeBuds Pro“ ausinės, kurios leis pajusti unikalią muzikos ar triukšmo slopinimo patirtį – net ir šurmulio pilnoje kavinėje galėsi pasijusti taip, tarsi būtumei viena.


Novatoriška triukšmo slopinimo sistema


Kiekvieną dieną mus supa įvairūs triukšmo šaltiniai: kolegų pašnekesiai, garsiai veikiantis kavos aparatas ar transporto eismo triukšmas. Norint susikaupti ir atsiriboti nuo pašalinių garsų, gali padėti išmaniosios ausinės. „Huawei FreeBuds Pro“ turi išmaniąją triukšmo slopinimo sistemą, kuri atpažįsta aplinkos garsus ir atitinkamai parenka ausinių režimą. Pavyzdžiui, „jaukus“ režimas tinka tada, kai norima sumažinti triukšmą, kuris sklinda nuo popieriaus sklaidymo, kompiuterio garsų ar retkarčiais vykstančių pokalbių, o „bendras rėžimas“ leis mėgautis tylos pojūčiu net ir sausakimšose kavinėse.„Huawei FreeBuds Pro“
„Huawei FreeBuds Pro“
Organizatorių archyvasIšmaniosios ausinės – išskirtinė stiliaus detalė


Technologiniai prietaisai taip pat gali būti suvokiami kaip stilingi aksesuarai. Juk stiliaus elementai susideda ne vien iš auskarų, ryškių šalikų ar įdomių audinių. Nors ausinės yra mažos, tačiau jos gerai matomos. Taigi, svarbu, kad jos būtų stilingos ir traukiančios akį. „Huawei“ atsižvelgia ir į šiuos vartotojų poreikius, todėl bendrovės sukurtos „FreeBuds Pro“ ausines yra modernaus bei rafinuoto dizaino. Galima pasirinkti iš trijų spalvų: sidabro su metaliniu blizgesiu, keramikinės baltos ar klasikines juodos spalvos.


Šių metų pagrindinė mados tendencija – tvarumas. Vis daugiau žmonių domisi tvaria ir lėta mada, kadangi kiekvienas naujas pirkinys daro įtaką aplinkai. Nereikia pamiršti, kad prietaisai, tarp kurių ir ausinės, taip pat gali būti tvarios ir ekologiškos. „Huawei FreeBuds Pro“ ausinėms suteiktas I laipsnio pramoninio pasaulinio sertifikavimo SGS sertifikatas, todėl jos pirmauja ir vertinant per ekologiškų pramonės standartų prizmę.Ausinių įkrovimas – net ir telefonu


Vienintelis trūkumas, kuris gali būti belaidėse ausinėse – įkrovimas. Bet „Huawei FreeBuds Pro“ pasižymi itin ilgu veikimo laiku. Pavyzdžiui, jei yra išjungtas triukšmo slopinimas, vienu įkrovimu galime klausytis jomis iki 7 valandų, o kartu su įkrovimo dėklu – ir iki 30 valandų. Įjungus triukšmo slopinimą, vienu įkrovimu galima skambinti ir kalbėtis ausinėmis iki 3,5 valandos, o kartu su įkrovimo dėklu – iki 16 valandų. Su įjungtu triukšmo slopinimu vienu įkrovimu galima klausytis muzikos iki 4,5 valandos, o kartu su įkrovimo dėklu – iki 20 valandų. Taigi, metas pamiršti dažnus ausinių įkrovimus.


Taip pat ausines galima įkrauti nestandartiniu būdu – su atvirkštinio įkrovimo funkcija. Tai reiškia, kad jei šalia tavęs turite išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, ausinių dėklą galėsite įkrauti pasinaudojant šiais prietaisais. Svarbu, kad turimos technologijos palaikytų atvirkštinį įkrovimą. Tai ypač patogu, kai keliaujate arba tiesiog pamišote įkrovimo laidą.„Huawei FreeBuds Pro“
„Huawei FreeBuds Pro“
Organizatorių archyvasKokybiškas belaidis ryšys


Pirmosios belaidės ausinės nepasižymėjo kokybišku belaidžiu ryšiu. Pasitaikydavo atvejų, kad telefonui giliau pasimetus rankinuke ar kuprinėje, dingdavo ausinių ryšys. Tad su „Huawei FreeBuds Pro“ ausinėmis šios problemos nėra. Jos suteikia plačią signalo aprėptį, todėl ryšys išliks stabilus net jei telefonas bus tolimiausioje kišenės vietoje. Taip pat šios ausinės turi po dvi „Bluetooth“ antenas, kurios suteikia 360 laipsnių signalo aprėptį ir palaiko sklandų ryšį, nepriklausomai nuo aplinkos trukdžių.


Užsakymo nr.: PT_65677

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis