Džinsai – drabužis niekada neišeinantis iš mados: 3 madingiausios variacijos

Kiekviena mergina savo spintoje turi džinsines kelnes. Tai yra pats patogiausias ir universaliausias drabužis, kurį paprasta derinti prie aukštakulnių ir prašmatnių marškinėlių – atrodysite elegantiškai arba sportbačių bei džemperio, ir bus puiki laisvalaikio apranga.

Pabodus nešioti vieno tipo džinsus, lengvai galite pakeisti kitais, kitos spalvos, ar kito modelio, tačiau tai drabužis, kuris niekada neišeis iš mados. Šiuo metu parduotuvėje nuo džinsų gausos sunku išsirinkti sau tinkamus, madingus bei patogius, tad apžvelkime pačius stilingiausius šio sezono džinsų modelius.


Jei jau buvote pasiilgusios įprastų, mums aptemptų džinsų, tai puiki žinia, nes jie sugrįžo. Jau gana ilgą laiką aptempti džinsai buvo atsibodę ir merginos mieliau rinkosi laisvo stiliaus, tačiau traukite iš spintos gilumos visus aptemptus džinsus, nes šis modelis vėl tampa vienu madingiausių.
Ne naujiena, jog dauguma madingiausių mūsų drabužių yra įkvėpti devyniasdešimtųjų stiliaus. Pažiūrėję senus filmus arba paieškoję savo mamų spintose netgi rasite dar vieną tų laikų bombą, tai laisvo modelio, ilgais bei plačiais galais pasiūtus džinsus, dabar vadinamus (ang. wide leg). Ar būtumėte pagalvoję, kad tokie džinsai vėl užkariaus mados viršūnę?
Džinsai platėjančiais galais. Tai taip pat ne naujiena, o dar vienas iš praeities sugrįžęs džinsų modelis. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis