Garsusis vampyras sugrįžta! Nuo naujųjų serijų negalėsi atplėšti akių (FOTO)

Nors daugelio dievintas serialas Vampyrų dienoraščiai baigėsi ganėtinai senokai, daugelis vis dar mena seriale ryškius vaidmenis sukūrusius aktorius. Deja, niekas jau nebesitiki aktorių išvysti panašiuose amplua kino serijose.

Šiandien kino pasaulį sudrebino žinia, kuri, jei esi prisiekusi minėto serialo ir vieno pagrindinių aktorių Iano Somerhalderio gerbėja, pakeis tavo dieną.

Ianas priėmė sprendimą filmuotis Netflix kino kompanijos globojamame seriale V-Wars, kuris labai stipriai susijęs su vampyrų pasauliu! Serialo veiksmas suksis apie savo srities profesionalą, mediką Lutherį Swanną, kurio vaidmenį ir atliks Ianas. Lutheris atvers duris į vampyrų pasaulį, kuomet jo draugas Michaelis Fayne susirgs netipine, keista ligos forma ir virs žmonių krauju besimaitinančiu vampyru.

Ianas Somerhalderis
Ianas Somerhalderis
Vida Press

Seriale netrūks veiksmo, mistikos ir, žinoma, žavių aktorių, kurių pagrindinis be abejonės bus Ianas. Net neabejojame, jog didžiulę patirtį kine sukaupęs Ianas puikiai atliks jam skirtą vaidmenį, o pajutusi serialo tematiką, susijusią su vampyru gyvenimu, jis galės labai greitai.

Pranešama, jog kol kas Netflix planuoja išleisti 10 serialo serijų, kurių tęsiniai priklauso nuo serialo populiarumo. Na, viena aišku, tie, kurie stebėjo Vampyrų dienoraščius, skubės žiūrėti ir šį serialą, ypač dėl to, jog jame vaidina Ianas. Tai kol kas pats stipriausias, ir tikėtina, efektyviausiai suveiksiąs koziris.

Tad įsidėmėk pavadinimą - V-Wars ir sek naujienas, susijusias su Netflix! Mes negalime sulaukti, kol pamatysime Ianą naujame amplua!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis