Garsi JAV aktorė D. Barrymore teigia daugiau niekada netekėsianti: tam, kad mylėtum, vedybos nereikalingos

Triskart išsiskyrusi amerikiečių aktorė Drew Barrymore pareiškė daugiau niekada netekėsianti. „Niekada. Niekad, niekad, niekad. Sutinku, kad niekada negalima sakyt niekada. Bet aš sakau didžiosiomis raidėmis - NIEKADA – daugiau netekėsiu“, - kalbėjo aktorė žurnalui „People“. Tam , kad mylėtum, esą vedybos nereikalingos.

D. Barrymore teigė, kad naujiems santykiams ji iš esmės yra atvira. „Tačiau aš aktyviai to neieškau“, - sakė aktorė. Ji esą jau išbandžiusi pažintis internetu, tačiau tai ne jai. Kartą ji laukusi susitikimo, ir kai jis jau turėjo įvykti, tipas parašė: „Na jo, negaliu“. Todėl D. Barrymore teigė mieliau laiką leidžianti su draugais.


45 metų aktorė buvo tris kartus ištekėjusi, pastarąjį kartą – už aktoriaus Willo Kopelmano. Jiems gimė dvi dukrelės – septynerių Olive ir šešerių Frankie.Drew Barrymore
Drew Barrymore
Vida PressD. Barrymore 1975 metais gimė Kalifornijoje. Ji išgarsėjo būdama dar vaikas vaidmeniu juostoje „Ateivis“. Holivudo režisierius Stevenas Spielbergas yra D. Barrymore krikštatėvis.


Prieš kelis mėnesius aktorė interneto dienoraštyje pasakojo apie vienatvę saviizoliacijoje per pandemiją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis