Nauja rudens sezono „Panelė“: susipažink!

Vėstantys orai, retokai pasirodanti saulė ir pamažu įvairiomis spalvomis nusidažantys medžių lapai skelbia: prasidėjo ruduo. Sudie, nostalgiją kelianti vasara, sveikas, intensyvus mokslų ir darbų sezone!

Grįždama po ilgos dienos iš mokyklos, universiteto ar darbų užsuk į bet kurią spaudos platinimo vietą - nuo šiandien prekyboje pasirodo naujas rudens sezono „Panelės“ žurnalas! Pažadame, jog vartydama žurnalą jusi, kaip išsisklaido rudeninis slogutis. Šio rudens numerio žurnalo ašis - harmonijos pajauta, tad kviečiame susigrąžinti dvasines jėgas ir sustiprinti vidinį pasaulį. Mes stiprios tik tuomet, kai esame ramios vidumi! 


Šiame numeryje tavęs laukia interviu su įkvepiančiomis asmenybėmis: moterų bendruomenės She is Glowingsteigėja Dovile Urbanaite, kepyklės IŠ širdies įkūrėja Ieva Šukyte, holistinių masažų specialiste Gintare Šimkevičiūte, sporto specialiste Aiste Žemaityte bei nusistovėjusius standartus laužančiomis Rugile Kančaite bei Paulina Galkontaite. Taip pat - klausimynas vienam žymiausių Lietuvos stilistų Joringiui Šatui.


„Panelė“
„Panelė“
Panelė


Tai - dar ne viskas. Rudens numeryje taip pat kviesime sužinoti, kas yra paslaptingieji ambivertai, klausime, ar sielai reikalinga emocinė dieta ir skatinsime mylėti save bei retkarčiais pasilepinti. Kaip ir ankstesniuose numeriuose, šiame „Panelės“ leidinyje tavęs lauks naujausios grožio tendencijos bei šio sezono mados. Na, ir, žinoma, šaunūs tekstai apie jausmus, kurie suvirpins net kiečiausią širdį!


Pasidarome gardžios kakavos, įsisupame į jaukų pledą ir paskiriame valandėlę sau su „Panelės“ žurnalu!


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis