Rihannos įvaizdžio inspiruota Emilija: „Niekada nesivaržiau eksperimentuoti“(FOTO)

Vilnietę Emiliją gatvės praeiviai palydi žvilgsniu, o susidomėję išskirtiniu stilingosios įvaizdžiu skuba pasekti ją socialinėse medijose. Nenuostabu, jog mergina taip traukia dėmesį, mat Emilija nebijo tarpusavyje derinti kontrastingų drabužių ar jų detalių, o jos stiliaus ikona yra Rihanna, kuri išsiskiria unikaliu įvaizdžiu bei nestandartiniais aprangos deriniais.

Grožio bei mados sferoje bandančiai įsitvirtinti Emilijai padeda jos ištikimiausi socialinės paskyros Instagram sekėjai, kurie kiekvieną merginos fotografiją palydi komplimentais bei paskatinimais. Emilijos socialinės medijos sekėjų gretos sparčiai auga, tad mergina yra įsitikinusi: įdėtos pastangos visuomet atsiperka. Pakalbinome originaliu stiliumi išsiskiriančią vilnietę ir sužinojome keletą jos įvaizdžio paslapčių bei inspiracijų.

Emilijos Instagram paskyrą pasek štai ČIA!

Emilija, turi savitą, ryškią, estetišką Instagram paskyrą. Trumpai papasakok, kaip atradai Instagram pasaulį, kada pradėjai aktyviau domėtis jo suteikiamomis galimybėmis, saviraiškos laisve?

Savo Instagram paskyrą susikūriau prieš ketverius metus. Pradžioje ją naudojau kaip platformą, kurioje galiu įamžinti savo kasdienybę. Dalinausi maisto, pirkinių ir laisvalaikio nuotraukomis. Visiškai nesidomėjau nuotraukų kokybe ar tarpusavio derinimu, stengiausi šią platformą naudoti kaip dienoraštį, į kurį pažiūrėjus prisiminčiau įvairias savo gyvenimo akimirkas. Po metų viskas pasikeitė, nes pradėjau kurti Youtube filmukus. Mano kuriami vaizdo įrašai sulaukė didelio susidomėjimo, todėl Instagram surinkau pirmuosius porą tūkstančiu sekėjų. Augantis jų skaičius mane pastūmėjo pradėti domėtis Instagram platformos galimybėmis. Analizavau fotografiją, nuotraukų retušavimą, vizualinę estetiką. Sekiau įvairius daug pasiekusius instagramerius ir sėmiausi iš jų įkvėpimo. Nors esu meniška asmenybė, ir stiliaus pojūtį turėjau nuo mažumės, tačiau suderinti ir gražiai pateikti fotografiją nebuvo taip lengva, kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio. Nuolatinis mokymasis, mados tendencijų sekimas, suformavo savitą stilių kuris ir atsispindi mano paskyroje.

Kaip dažnai šiuo metu stengiesi pildyti socialinę paskyrą, ją paįvairinti?

Socialinėje erdvėje stengiuosi būti aktyvi. Reguliariai kas tris dienas pasidalinu nors po vienu Instagram įrašu ir įkeliu keletą Instagram stories. Žinau, kad daugumai patinka matyti kasdienį gyvenimą, o ne tik gražiai padarytas ir suderintas nuotraukas, todėl per Instagram stories stengiuosi tai ir parodyti. Neįpareigojantys, trumpi filmukai iš kasdienybės, kuria ryšį su sekėjais ir padeda jiems geriau mane pažinti. Nesistengiu visuomet būti tobula,todėl žmones tai įvertina.

Turi puikų stiliaus pojūtį. Kaip stengiesi jį puoselėti, kur dairaisi stilingų, originalių drabužių derinių?

Stilius ir mada visada buvo ir yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Tikiu, kad turiu įgimtą stiliaus pojūtį, kurį paveldėjau iš mamos. Vaikystėje ji buvo mano patarėja, kurios visada klausydavau. Atėjus paauglystei, pradėjau eksperimentuoti su savo išvaizda. Tuo laikotarpiu mano stilius keitėsi šimtus kartų. Baigusi mokyklą, įstojau mokytis įvaizdžio dizaino specialybės. Studijos labai prisidėjo prie mano įvaizdžio kūrimo, todėl po daugybės eksperimentų pagaliau pradėjau suprasti, kas man labiausiai patinka ir kaip noriu atrodyti. Aprangoje mėgstu griežtas detales: sagtis, grandines, kniedes, kerzinio tipo batus, oversize ar odinius rūbus bei masyvius aksesuarus. Visa tai derinu su lengvesniais, moteriškesniais ir klasikiniais drabužiais. Mano stiliaus ikona yra atlikėja Rihanna. Žaviuosi jos stiliaus įvairiapusiškumu ir sugebėjimu suderinti tai, kas atrodo nesuderinama. Įkvėpimo taip pat semiuosi iš garsiausių pasaulio dizainerių kolekcijų ir kitų žinomų užsienio fashionistų.

Visuomet atrodai pasitempusi, o tavo makiažas tobulas! Kur mokeisi vizažo paslapčių ir ar šiuo metu makiažo žinias teiki kitoms merginoms, moterims?

Pirmas mano susipažinimas su makiažo priemonėmis įvyko vaikystėje, kuomet rengdavau Helovino vakarėlius. Kruopščiai planuodavau, kaip atrodysiu ir koks personažas būsiu, o jam sukurti naudodavau įvairias makiažo priemones ir grimą. Vėliau, norėdama išreikšti save, pradėjau eksperimentuoti su kasdieniu makiažu. Mokiausi iš Youtube, o įgytas žinias pritaikydavau praktikoje, darydama makiažą sau ir draugėms. Nors aplinkiniai dažnai girdavo mano darbus, jaučiau, kad savamoksliškai įgytų žinių man neužteko, todėl įstojau mokytis į SLA grimo ir vizažo akademiją. Baigusi ją, įgijau profesionalių žinių ir įgūdžių, reikalingų darbui su klientėmis. Nors šiuo metu didesnį dėmesį skiriu plaukų priežiūrai ir darbui su plaukais, labai smagu, kad įgytas vizažo žinias galiu pritaikyti kasdien.

Daugelis merginų svajoja apie ilgus plaukus, o tavo išskirtinis stiliaus bruožas - trumpučiai, šviesūs plaukai. Ar visada buvai trumpaplaukė, o galbūt plaukus ne per seniausiai nusikirpai?

Neįsivaizduoju savęs ilgą laiką nešiojant vienodos šukuosenos, man tai tiesiog labai nuobodu. Buvo etapas kai pati norėjau ilgų plaukų, tuomet buvau juos prisiauginusi. Tie kas mane pažįsta žino, kad vieną dieną aš galiu būti natūrali brunetė, kitą jau raudonais ar juodais plaukais, o trečią trumpaplaukė blondinė. Būtent pastarąjį variantą ir įgyvendinau visai neseniai. Dažniausiai šukuoseną keičiu kai pabosta senoji, tuomet galvoju kažką naujo. Visada lankausi tik pas profesionalę plaukų stilistę, kuri daugiau nei dešimt metų rūpinasi mano plaukais. Eksperimentuoti su kirpimais ir spalvomis nebijau, nes žinau, jog pakliuvusi į patikimas rankas liksiu patenkinta rezultatu. Taip pat savo plaukus puoselėju įvairiais papildais ir kaukėmis. Labai svarbu nepamiršti jų lepinti tiek išoriškai, tiek iš vidaus.

Esi kelionių mylėtoja. Kuris aplankytas miestas tau paliko didžiausią įspūdį?

Labai mėgstu keliauti, o kelionėse pasisemti naujų įspūdžių ir įkvėpimo. Kiekviena aplankyta šalis ir miestas kaskart nustebindavo savaip, bet labiausiai man patinka Londonas. Galbūt todėl, kad jau nesuskaičiuosiu, kiek kartų jame lankiausi, tačiau su kiekvienu nauju apsilankymu vis dar atrandu kažko naujo. Šis miestas žavi savo kultūra, žmonių draugiškumu. Jame visko tiek daug ir jis be galo kontrastingas. Londone jaučiuosi savimi, todėl šis miestas man tarsi antri namai.

Tavo sekėjų gretos sparčiai auga. Ar stengsiesi didinti sekėjų skaičių, plėsti žinomumą socialinėje erdvėje?

Stengiuosi kuo daugiau komunikuoti su savo sekėjais. Jei man patinka žmogaus fotografija, tikrai nesidroviu pamėgti ar parašyti mielą komentarą. Pati seku žmones, kurie yra stilingi, įdomūs ir atitinka mano interesus. Labai svarbu, norint turėti aktyvią ir augančią Instagram paskyrą, yra nebijoti bendrauti. Būtent tą ir darau. Negaliu net apsakyti, kaip smagu gauti įvertinimą iš nepažįstamų, kurie rašo ir klausia patarimo vienu ar kitu klausimu, o kartais tiesiog pagiria. Tokie sekėjai mano didžiausias variklis į priekį. Taip pat jaučiu nemažą susidomėjimą iš įvairių kompanijų, norinčių kartu dirbti. Tikiu,kad einu teisingu keliu. Labai norėčiau, kad mano sekėjų gretos tik didėtų, nes tuomet suprantu, kad mano pastangos įvertintos. Stengsiuosi tobulėti, ieškoti naujų idėjų ir siekti dar didesnių tikslų. Būtent to ir linkiu kiekvienam iš jūsų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis