Veria širdį: Billie Eilish per „Oskarus“ atliko muzikinį kūrinį, skirtą išėjusiems Anapilin

18-metė amerikiečių atlikėja Billie Eilish per „Oskarų“ įteikimo ceremoniją Anapilin išėjusiems kino grandams atliko klasika tapusį „The Beatles“ kūrinį „Yesterday“. Per 92-ąją prestižinių kino apdovanojimų ceremonijoje ji sekmadienį į sceną savo gimtajame Los Andžele lipo kartu su broliu Finneasu O'Connelliu.

Antrajame plane buvo rodomi prisiminimai apie tokias garsenybes, kaip Holivudo legendos Kirkas Douglas ir Doris Day, taip pat krepšinio superžvaigždė ir „Oskaro“ laureatas Kobė Bryantas. Per šventinį vakarą kasmet vadinamajame „In Memoriam“ segmente pagerbiami per metus mirę kino industrijos atstovai.


Pieš ceremoniją B. Eilish instagrame paskelbė sudainuosianti dainą, kurią „visada mėgau“. Prieš tai buvo spėliojama, kad atlikėja pirmą kartą viešai pristatys dainą iš naujojo Jameso Bondo filmo „Nėra laiko mirti“ („No Time to Die“). Jis bus jauniausia dainininkė, kada nors sudainavusi šios kultinės serijos filmo dainą.


Amerikietė šiuo metu yra viena sėkmingiausių atlikėjų. Per „Grammy“ apdovanojimų ceremoniją ji neseniai laimėjo penkias statulėles, be kita ko, už „Metų dainą“ ir „Metų įrašą“.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis