Selena ir Justinas atsisveikino vienas su kitu: priežastis rimta (FOTO)

Praėjusių metų rudens gale pasklidusi žinia apie amžinosios meilės puoselėtojus, atlikėjus Seleną Gomez bei Justiną Bieberį, kurie vėl pradėjo vystyti romantiškus santykius, buvo be galo džiugi ištikimiausiems žvaigždžių fanams.

Juk Selena ir Justinas pažįstami nuo ankstyvos paauglystės, kuomet ir pradėjo draugauti, vis dėlto juos išskyrė įtemptas gyvenimo tempas bei troškimas patirti naujus meilės nuotykius. Rodos, abu poros nariai pagaliau suaugo ir suvokė, jog vienas be kito negali gyventi ir vis dėlto... Justino ir Selenos atstovai spaudai patvirtino: puoselėti santykiai nutrūko.

Selena Gomez ir Justinas Bieberis
Selena Gomez ir Justinas Bieberis
Vida Press

Nors Justinas ir Selena buvo užfiksuoti kartu smagiai leidžiantys laiką besivažinėdami dviračiais, riedučiais, vakarieniaudami gardžiausią maistą tiekiančiuose restoranuose, bendra veikla nepadėjo porai išsaugoti romantiškos draugystės. Anot Selenai ir Justinui artimų šaltinių, abi įžymybės jau kuris laikas intensyviai pykosi ir nerado bendrų kompromisų, kad ir kaip stengėsi. Faktas, jog tiek Justinas, tiek Selena turi savo tvirtas, individualias nuostatas, todėl jiems ganėtinai sudėtinga sutarti, kad ir kaip karštai vienas kitą mylėtų.Tiesa, kardinalaus sprendimo dėl judviejų likimo pora dar nepriėmė - teigiama, jog Justinas ir Selena vienas kitam paprasčiausiai suteikė erdvės ir paskelbė pertrauką, tačiau daugelio porų patirtis byloja, jog sustabdyti ryšiai beveik niekada neatneša nieko gero.

Anksčiau ar vėliau vienas iš poros narių pradės flirtuoti su kitu asmeniu ir, tikėtina, pradės vystyti naujus santykius. Labai gaila, jog Jelenos sąjunga iširo, tačiau ir prieš iš naujo prasidedant Selenos ir Justino santykiams netruko piktai prabilti skeptikai, kurie teigė, jog porai nežada nieko gero. Regis, šį kartą piktuoliai buvo teisūs. Atrodo, jog Selena ir Justinas vėl ir vėl bando sulipdyti meilę iš naujo, tačiau kol kas jiems nepavyksta. Galbūt prireiks dar keletos metų, o gal viso dešimtmečio, kol jie pagaliau tvirtai nuspręs, ar nori būti vienas su kitu? Parodys tik laikas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis