Tik Tok atrasta Arianos Grande antrininkė: atrodo, jog tai tas pats žmogus (FOTO)

(3)

Garsios atlikėjos Arianos Grande gerbėjai abstulbo, radę amerikietės Paigie Niemann Tik Tok paskyrą. Ši mergina - tarsi tikrų tikriausias Arianos atspindys. Tokia panaši, jog daugelis negali atskirti, kuri yra kuri.

Atlikėja Ariana Grande - išskirtinio grožio mergina. Nors, regis, jai niekas negalėtų prilygti, vis atsiranda antrininkių, kurios yra lyg du vandens lašai panašios į dainininkę. 


Nors, kaip teigia pati Paigie, ji nesistengia būti panaši į Arianą, jos stilius, makiažas, manieros, fotografavimosi kampai tokie panašūs į Arianos, jos žvelgdami į Paigue nuotraukas žmonės neretai negali atskirti, tai žymioji atlikėja ar jos kopija.


Niekas negali paneigti, jog Paigie veido bruožai bei kūno formos - kone identiškos Arianai. Paigie taip pat neabejinga ryškesniam, akis pabrėžiančiam makiažui bei mergaitiškiems drabužėliams. Merginos socialinėje medijoje Instagram gausu komentarų, kuriuose žmonės išreiškia savo susižavėjimą Paigie panašumu į Arianą.


Vis dėlto netrūksta ir kritikų, kurie ragina aklai nekopijuoti Arianos. Piktesni komentatoriai net teigia, jog Paigie nuotraukose pernelyg įsijautė į Photoshop programos naudojimą ir trokšta bet kokiu būdu susitapatinti su Ariana.


Kita vertus, kodėl slėpti savo panašumą ir praleisti progą tapti įžymybe? Bent kelioms savaitėms... Paigie „Tik Tok“ paskyrą rasi: @paigeniemann


Ariana:


Paige:


Ariana:


Paige:Ariana:


Paige:


Ariana:


Paige:
Ariana:


Paige:


Ariana:


Paige:
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis