Naują kūrinį pristatanti Monique: „Noriu, kad skambant mano muzikai niekas nesijaustų vienišas“

Pirmasis debiutinis Monikos Pundziūtės solinis darbas „Man nebaisu”, atspindi jaunos atlikėjos vidinę būseną: emocijų jūrą, ieškojimus ir užgimstančius jausmus. Laimėjimas populiariame televizijos projekte „X Faktorius”, gausėjantis gerbėjų ratas, profesionalų komplimentai suteikė dainininkei pasitikėjimo savimi ir drąsos keisti įvaizdį, eksperimentuoti garsais ir vokalu bei publikai prisistatyti nauju Monique sceniniu vardu.

„Visa širdimi tikiu, kad šioje dainoje skambanti eilutė „Aš gyvenu – kol tuo tikiu” man padėjo atrasti save, įgauti daugiau drąsos ir jėgų,” – apie dainos pasirinkimą soliniam debiutui kalba Monika Pundziūtė - Monique, – „Man nebaisu” – tai tik kelio pradžia, kuriuo taip ilgai neišdrįsau žengti. Tačiau tą akimirką, kai patikėjau savimi, išnyko migla iki tol trukdžiusi judėti pirmyn. Supratau, kad bijoti visiškai nėra ko.”

Monika Pundziūtė
Monika Pundziūtė
Fotogenijai

Atlikėja tikisi, kad ir klausytojai dainoje atras skirtingų emocinių spalvų – stiprybės kai jiems to reikia, paguodos liūdnomis akimirkomis, pagarsins šią melodiją, kai bus gera ir linksma. Pagrindinis muzikantės tikslas, kad skambant jos muzikai niekas nesijaustų vienišas. „Noriu, kad mūsų lūpos ir sielos šnekėtų ta pačia kalba,” – publikai pristatydama naująją dainą kalba Monique.

Daina „Man nebaisu” kalba apie mūsų baimes įsileisti jausmus ir būti įskaudintiems bei meilę, padedančią peržengti barjerus ir sugriauti vidines sienas, gniaužiančias baimę būti savimi. „Mes esame kur kas didesni už savo baimes tą pačią akimirką, kai tuo patikime,” – atiduodama dainą klausytojams sako Monique.

Monika Pundziūtė
Monika Pundziūtė
Fotogenijai

Dainininkė, kartu su kūrybine komanda daug laiko praleido studijoje, atidžiai rinkdamasi siūlomus muzikos skambesius ir teksto variantus, pasakodama savo išgyvenimus ir klausydamasi įvairių patirčių.

„Šioje dainoje jautriai ir subtiliai stengėmės klausytojui papasakoti istoriją, atskleisti situacijas, su kuriomis, manau, visi esame bent kartą susidūrę,” – sako dainos „Man nebaisu” kompozitorius Vytautas Bikus, – „Kūrybinis procesas yra visada įdomus ir kaskart skirtingas, o studijoje dirbant su talentingais žmonėmis, tokiais kaip Monika, kūryba tampa dar paprastesnė.”

Monika Pundziūtė
Monika Pundziūtė
Fotogenijai

„Man nebaisu” muzikinę istoriją papildo dainos video klipas, kurį režisuoti ėmėsi garsus aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis. Apie dviejų žmonių jausmų išgyvenimus vaizdo klipe šokiu pasakoja choreografų duetas Airida Gudaitė bei Laurynas Žakevičius.

Muzikinis atlikėjos Monique dainos „Man nebaisu” vaizdo klipas nuorodoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis