5 keisčiausios mados tendencijos, kokias teko regėti

Kaip ir kiekvieną sezoną, podiumai pažeria įvairiausių naujų tendencijų, kurios užvaldo gatves, mados sekėjus bei pasaulio madą. Įvairios pasaulinio garso įžymybės ar nuomonės formuotojai drąsiai dėvi ir dalyjasi patarimais kaip derinti akį traukiančius drabužius ar aksesuarus. Tačiau dažnai galime išvysti gana neįprastų tendencijų, kurios, deja, patraukia ne visų stileivų dėmesį. Ar šios tendencijos vertos dėmesio – spręskite Jūs. Pasižvalgykime, ką naujo ir neįprasto siūlo mados mylėtojai.

Kanopos tipo batai


Viena iš neįprasčiausių tendencijų šiuo metu, kuri po mažu užkariauja mados sekėjus - kanopos tipo auliniai batai. Jų kūrėjas, prancūzų aukštosios mados prekinis ženklas - Maison Margiela. Šie batai bet kurį įvaizdį gali padaryti unikalų ir išsiskiriantį iš minios, neįdedant daug pastangų šiuos batus galite derinti prie visko.,,Crocs‘‘ batai


Na ir kas galėjo pagalvoti, kad ,,kroksai‘‘ gali būti madingi? Ko gero – nedaugelis. Tačiau, šie neįprasti batai patraukė įžymybių dėmesį. Tokios žvaigždės, kaip Ariana Grande ir Justin Bieber ,,Crocs‘‘ batus drąsiai dėvi gatvėje, o podiumai batus pristatė jau net prieš keletą metų. Balenciaga, Christopher Kane bei Gucci pasauliui parodė neeilinius ,,Crocs‘ batų dizainus, kurie privertė mados sekėjus į šiuos batus pažvelgti ,,kitomis akimis‘‘.


Žvejo liemenė


Iš pradžių turėjome žvejo kepures, na, o dabar jau turime ir žvejo liemenes. Ši tendencija patraukė ne tik vaikinų, bet ir merginų dėmesį. Jei nori atrodyti įmantriai ir nerūpestingai, ši liemenė kaip tik tau. Ją laisvai gali derinti prie įvairių džemperių, laisvesnio kritimo drabužių ar kerzinių batų. Visgi, liemenė labiau tinka vyriškus įvaizdžius mėgstančioms moterims ar merginoms.
Kvadratinės formos batų noselės


Aukštakulniai, auliniai ar basutės – visai nesvarbu. Visi šie, kvadratinės formos tipo batai yra populiarumo viršūnėje. 90-tųjų metų ,,top‘as‘‘ sugrįžo su trenksmu. Tokio tipo batus praktiškai jau galite rasti bet kurioje avalynės ar greitosios mados parduotuvėje, o įsijungę Instagram‘ą tuoj pat pamatysite nuomonės formuotojas juos dėvint.
Mini dydžio rankinukai


Kiekvienas sezonas pristato naująją ,,must have‘‘ rankinę ir šis ne išimtis. Įdomiausia tai, kad šiuo metu dėmesys yra atkreipiamas ne į rankinuko formą, bet dydį. Mini rankinukas – Jacquemus kolekcijoje pristatytas hitas, užvaldęs pasaulio stileivas. Į delną telpantį ar šiek tiek didesnį rankinuką, galite sutalpinti tik telefoną ar lūpdažį. Jei renkatės stilių, o ne funkcionalumą, investuokite į miniatiūrinę mėgstamos rankinės versiją.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis