Keisčiausi Lietuvoje koncertavusių žvaigždžių įgeidžiai: Enrique Iglesias noras - vienas keisčiausių

(1)

Šiandien, tik 2004-aisiais, visos Lietuvos dėmesį prikaustė svarbus įvykis – po 13 mėnesių trukusių statybų buvo atidaryta pirmoji šalyje vakarietiška universali arena, kuri, beje, iki šiol yra vienintelė privati arena. Startas tuomet buvo duotas pirmą kartą Lietuvoje surengtu Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionatu.

Tačiau Vilniaus „Siemens“ arena duris atvėrė ne tik svarbiausiems sporto įvykiams, bet ir didžiųjų užsienio žvaigždžių koncertams Lietuvoje. Sužinokite, su kokiais keisčiausiais atlikėjų pageidavimais per 15 metų susidūrė arenos darbuotojai ir kas tapo arenos rekordininkais.


Vietoj kemsynų ir čia telkšojusių balų iškilusi minėtoji arena iš karto sulaukė renginių organizatorių dėmesio ir žiūrovų antplūdžio. Per 15 metų arenoje įvyko 1 500 renginių ir apsilankė per 5,5 mln. žiūrovų. Ši arena yra vienintelė Lietuvoje, kurioje pasirodymus surengė „Cirque du Soleil“, „Kings of Leon“, „The Chemical Brothers“, „Depeche Mode“, „Metallica“, Davidas Garrettas, Jackas White‘as ir kt. Be šių atlikėjų arenoje lankėsi daugybė kitų muzikos pasaulio žvaigždžių, privertusių prakaituoti ne tik koncerto organizatorius, bet ir arenos darbuotojus. Kiekvieno užsienio atlikėjo koncertą lydi pageidavimų sąrašas, kuriame kartais būna netikėčiausių – ir prajuokinančių, ir išgąsdinančių – įnorių.


Ozzy Osbourne'o vadybininkas reikalavo arenoje įvesti atskirą interneto liniją.


Philas Collinsas pageidavo, kad jį iš oro uosto paimtų „Mercedes” markės automobilis, tačiau atvykęs į Vilnių ir pamatęs pageidautą automobilį, atsisakė juo važiuoti. Į viešbutį jis vyko mikroautobusu kartu su muzikantais.


Daugelis atlikėjų dovanotas gėles palieka arenoje, tačiau Dima Bilanas paprašė kiekvieną puokštę supakuoti atskirai ir visas gerbėjų dovanas nuvežti į viešbutį – jų buvo pilnas mikroautobusas.


„Aerosmith“ gitaristas Joe Perry paprašė atskiro apsaugos darbuotojo savo gitarai saugoti.


Per koncertą Lana del Rey panoro vilkėti žalią suknelę. Tokios suknelės atlikėjos garderobe nebuvo, tad stilistei teko jos ieškoti dėvėtų drabužių parduotuvėje. Negana to, rasta suknelė buvo ilga, siuvėjai per porą valandų teko ją trumpinti iki mini ilgio.


Kylie Minogue pageidavo laisvėje augintų vištų kiaušinių, ožkos pieno ir jo produktų. Tuo metu Lietuvoje ši produkcija nebuvo populiari, tad organizatoriams teko gerokai pasukti galvas, kaip įgyvendinti Australijos dievaitės įnorius.


Stingas persirengimo kambaryje panoro gyvo medžio, o scenoje – didžiulio kilimo.


Moterų numylėtinis Enrique Iglesias troško atsigaivinti šaltinio vandeniu.


Grupės „Hurts“ pageidavimai koncerto organizatoriams buvo tokie pat neįprasti, kaip ir pati grupė: į muzikantų persirengimo kambarį buvo atneštas tuzinas baltų rožių ir neveikianti vaizdo kamera, o sienos papuoštos žymių manekenių plakatais.


Jackas White‘as reikalavo, kad jo koncerto metu žiūrovai nesinaudotų mobiliaisiais telefonais, todėl prieš koncertą kiekvienas telefonas buvo dedamas į specialų dėklą ir užrakinamas. Po koncerto dėklai buvo atrakinti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis