Kalifornijoje atostogaujančios Karolinos Meschino nuotraukos įrodo: jos kūno formos vienos gražiausių!

Šiuo metu saulėtoje Kalifornijoje su mylimuoju reperiu Remigijumi Daškevičiumi bei draugų kompanija atostogaujanti socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino instagramo paskyroje demonstruoja ne tik puikią nuotaiką.

Kalifornijoje smagiai laiką leidžiantys ir įvairiomis aktyviomis pramogomis užsiimantys poilsiautojai nevengia pasifotografuoti, o Karolina mielai kadrais dalinasi su savo daugiatūkstantine sekėjų minia. Juose Karolina atrodo entuaziastinga, laiminga ir turinti kaip niekada puikias kūno formas!


Iš tiesų, šiuo metu Karolinos kūno formos tiesiog tobulos. Nors aktyvų gyvenimo būdą propaguojanti Karolina dievina skanų maistą, regis, kalorijų ji gali neskaičiuoti. Moteriškas kūno formas turinti gražuolė Kalifornijoje lepinasi gardžiais patiekalais - juk atostogos skirtos pasimėgauti įvairiais kulinariniais šedevrais!


Kaip bebūtų, daugelis jos sekėjų po nuotraukomis giria Karoliną ir teigia, jog JAV jai tinka. Ar pritari, jog Karolinos kūno formos vienos žaviausių? Štai šį teiginį įrodančios nuotraukos:
View this post on Instagram

HOLLYWOOD BABY 😛🤭💖🎥🎬⭐️ #karolinameschino #hollywood #inlove #california #losangeles #onlygoodvibes

A post shared by KAROLINA MESCHINO 🇮🇹🇱🇹🇦🇺 (@karolinameschino) on
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis