Dar neturi šių mobilių programėlių? 2017 m. jas turi parsisiųsti kiekviena!

Mobiliosios programėlės jau senokai tapo kiekvienos šiuolaikiškos merginos pagalbininku. Apžvelgus 2017 m. mobiliųjų programėlių naujienas aišku, jog kai kurios iš jų ne būtinos, o tiesiog privalomos! Štai kelios, kurios tau pagelbės bei suteiks kai ką ypatingo:

MSQRD. Antrasis Snapchat - būtent taip yra vadinama ši mobili programėlė, jau pelniusi gerbėjų simpatijas. Parsisiuntusi ją gali keisti smagiausius bei įvairiausius filtrus ir nuotraukas bei vaizdo įrašus siųsti draugams, suprantantiems pokštus. Arba, žinoma, viešinti tai socialiniuose tinkluose!

Prisma. Kasdienines akimirkas paversk menu! Būtent tokiu šūkiu vadovaujasi šios mobilios programėlės kūrėjai. Programėlė suteikia galimybę įprastą nuotrauką transformuoti į meno kūrinius. Nors imk ir kabink ant sienos!

via @marinacomes and #prisma #colors #lake #forest #tree #nature #travel #girl #view #switzerland #mountains 🌲 Processed with Caribbean 👌🏻

A post shared by Prisma (@prisma) on Dec 2, 2016 at 1:14am PST

Tinycards. Google nešiokis kišenėje - ši mobili programėlė suteikia galimybę pasirinkus dominančią temą gauti daugybę informacijos. Visos žinios slypi mažose kortelėse, kurias atvėrusi sužinoti daug naudingų dalykų.

Detour. Kelionės iš namų nežengus nė žingsnio? Dabar tai įmanoma. Keliauk, kad ir kokiam pasaulio krašte bebūtum - ir visa tai suteiks ši programėlė. Ši programėlė suteikia galimybę mėgautis daugiau nei 10 gražiausių pasaulio miestų audio bei video turais, kurie privers tave pasijusti taip, lyg vaikščiotum miestų gatvėmis.

Cookpad Recipes. Ieškai unikalių skonių? Jei puikiai supranti anglų kalbą ir tave domina kulinarija, parsisiųsk šią programėlę. Rasi gausybę gardžių receptų ir paslapčių, kokiais ingredientais pagardinti patiekalus, jog draugai ar šeima nustebtų tavo kulinariniais sugebėjimais.

Clue. Jau praėjo laikai, kuomet merginos vesdavo užrašus siekdamos žymėtis mėnesinių ciklą. Clue programėlė puikus būdas mėnesinių kalendorių nešiotis kartu su savimi ir gauti pranešimus apie prasidėjusias vaisingas dienas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis