Po skyrybų su mylimuoju Miley Cyrus neketina liūdėti: atrodo geriau nei bet kada anksčiau (FOTO)

Nors atlikėjos Miley Cyrus ir jos buvusio vyro, aktoriaus Liamo Hemswortho santykiai buvo tarsi pasivažinėjimas kalneliais: jie tai taikėsi, tai skyrėsi, šiandien abu teigia padėję galutinį tašką savo meilės istorijoje. Nors Miley Cyrus, anot jai artimų šaltinių, labai išgyvena dėl skyrybų, išorėje to neparodo: atrodo geriau nei bet kada anksčiau!

Viename iš Niujorko renginių pasirodžiusi Miley atrodė tiesiog fantastiškai - vakarui pasirinkusi efektingą juodą suknelę, perjuostą diržu su masyvia sagtimi ji pabrėžė savo figūros privalumus. Tiesa, ištikimiausi Miley gerbėjai pastebėjo, jog po skyrybų su mylimuoju atlikėja labai sulyso, o ypatingai jos lieknas kūno formas pabrėžė pasirinkta juoda spalva.


Kaip bebūtų, Miley nestokojo geros nuotaikos ir entuaziastingai pozavo prieš fotografus. Nors Miley ir Liamo skyrybų dramą slegia išdavystės, nesutarimų ir abipusių kaltinimų šešėlis, Miley neketina leisti nugalėti negatyvioms emocijoms. Ji eina drąsiai iškėlusi galvą ir nepasiduoda žiniasklaidos daromam spaudimui. Daugelis žurnalistų ją atakuoja klausimais dėl skyrybų, tačiau šiuo metu atlikėja tenori vidinės ramybės. Jai būtina susitaikyti su faktu, jog jos ir ilgamečio draugo ryšiai nutrūko ir, ko gero, visiems laikams.


Įvertink Miley stilių - like ar ne?


View this post on Instagram

Miley in New York 🙌🏼 .. .. #bangerz #mileycryus #miley #slideaway #germansmiler #cyrus #destinyhopecyrus #ashleyo #mileyraycyrus #mileyray #smiler #smilers #dontfuckwithmyfreedom #mothersdaughter #mileycyrusedit #mileycyrusfan #mileycirus #miley_cyrus #teammiley #smileymiley #mileyiscoming #hannahmontana #milesbian #m7 #smilersfamily #liamhemsworth #slideawaymusicvideo #kaitlynncarter #sheiscoming #sheishere

A post shared by 🇩🇪 German Miley Cyrus News 👅 (@mileycyrus_deutschland) onView this post on Instagram

Big BO$$ Lady in NYC!🖤🔥 @mileycyrus

A post shared by Miley Ray Cyrus (@malibucyrus) on
View this post on Instagram

@mileycyrus heading to a hotel in NYC! 💕🔥🌸 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Check out all the HQ photos in our gallery (link in bio) 👑✨ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ (10th September, 2019 📸)

A post shared by Miley Cyrus Updates (@mileyupdateuk1) on
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis