Gražiausios kaimo merginos konkursas įsibėgėja: vis dar laukiama dalyvių

Dailiausios Lietuvos kaimo merginos konkursas "MIS Timac Agro-Agroeta.lt” įsibėgėja. Šiame socialiniame projekte jau užsiregistravo 19 merginų bei kasdien pildosi vis naujomis kandidatėmis.

Absoliučiai didžioji jų dalis gyvena kaime. Kitų merginų tėvai arba seneliai yra ūkininkai.Merginos pačios atsako, kodėl dalyvauja konkurse. Pavyzdžiui, romantiškai atrodanti Giedrė Bartušytė (20 m.) iš Tauragės sako, kad nuo pat mažens gyvena ūkininkų šeimoje. Joje - proseneliai, seneliai, tėvai - visi ūkininkai.


„Asmeniškai aš dalyvauju ūkio veikloje nuo vaikystės. Nebaisus joks darbas, karštis ar lietus, nes širdyje esantis atsidavimas verčia eiti tolyn. Kalbant apie gyvūnus, dievinu visus: tiek raguočius, tiek meilius, naminius gyvūnus. Apibendrinant, norėčiau pasakyti, jog manau, kad šiuose rinkimuose turėtų dalyvauti ne tos merginos, kurios seka miesto madas, yra gražuoles nuo „podiumo", o tos, kurios visa širdimi gyvena gamtoje!" - teigia Giedrė.


Viena balsavimo lyderių Danielė Lekavičiūtė (18 m.) iš Pakruojo r. tikina, kad dalyvauja, nes "nori įrodyti, kad provincijoje slypi gražūs ir talentingi žmonės”.


Laura Nastajūtė (21 m.) iš Zarasų rajono antrina, kad labai palaiko projekto idėją. „Palaikau konkurso idėją parodyti, jog Lietuvos kaimas turi gražų savo įvaizdį bei dailų jaunimą", - teigia Laura.


Dauguma merginų skatina ir savo drauges dalyvauti rinkimuose. Už jas aktyviai balsuoja draugai, pažįstami, giminės, kolegos.


Projekte iki spalio 15 dienos savo nuotraukas gali siųsti visos jaunuolės (nuo 18 iki 25 metų), kurios turi ryšį su žemės ūkiu - tėvai ūkininkai ar žemės ūkio bendrovių darbuotojai, arba jos dirba agroversle ar žemės ūkio organizacijose, mokosi žemės ūkio mokyklose, žemės ūkio ar veterinarijos akademijoje, kolegijų kaimiškose specialybėse. Kandidatės turi registruotis agroverslo portale „Agroeta.lt" ir siųsti savo nuotraukas atrankiniam konkurso etapui. Už jas savo balsus galite atiduoti čia.


Penkios daugiausiai balsų surinkusios kandidatės pateks į finalinį renginį, kuris vainikuos naujos kartos trąšų platintojos metus. Į šią iškilmingą šventę susirenka įmonės klientai -ūkininkai, kurie ir išrinks pačią šauniausią Lietuvos kaimo merginą.


Socialinis projektas rengiamas išimtinai privataus verslo iniciatyva ir lėšomis. Konkurso laureatei atiteks karūna, 2 000 Eur prizas, madingas rankinis laikrodis, gėlės ir nugalėtojos juosta. Dviems vicemis - po 1 000 Eur ir laikrodžiai, gėlės ir juostos, o dar dviems - po 500 Eur ir puokštės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis