Naujas vardas muzikinėje padangėje: Kazimieras Likša pristato savo debiutinį albumą (VIDEO)

Nuo 2015 metų vasario mėnesio, kuomet grupė „Karma“ išleido savo paskutinį albumą „Gyvenimo pradžia“, praėjo dveji metai. Per šį laiką buvęs grupės lyderis Kazimieras Likša ramiai dirbo prie savo pirmo solinio albumo.

„Šį kartą nenorėjau skubėti. Norėjau, kad kiekvienas sprendimas būtų teisingas ir kryptingas. Tikslas buvo aiškus, bet tuo pačiu sudėtingas. Kartu su visa kūrybine komanda dirbome taip, kad kiekviena daina turėtų savo išskirtinį skambesį. Džiaugiuosi, kad dabar galiu pasakyti, jog mums tai pavyko“, – pasakojo K.Likša.

Kazimieras Likša
Kazimieras Likša
Ryčio Šeškaičio nuotr.

Visgi naujas albumas ir solinės karjeros pradžia nėra vienintelės priežastys, dėl ko verta apsilankyti Kazimiero koncertuose. Atlikėjas neketina pamiršti to, kas leido jam pradėti muzikinę karjerą.

„Tai, kas vyko grupės „Karma“ laikais, mažai skiriasi nuo to, kas vyksta dabar. Grupėje aš taip pat buvau dainų muzikos ir tekstų autorius. Tai visuomet bus dainos, nuo kurių prasidėjo muzikiniai ieškojimai. Ir visos tos dainos leidžia man daryti visą tai, ką darau šiuo metu“, – kalbėjo Kazimieras.

Kazimieras Likša
Kazimieras Likša
Ryčio Šeškaičio nuotr.

Dainininkas džiaugiasi, kad žinomiausiai jo parašytai dainai „Pasitrauk“ šiais metais sukanka 10 metų. Ją K.Likša parašė dar būdamas 16-os. Visai netikėtai ji atvėrė kelius ne tik pasirodyti Andriaus Mamontovo „1000 koncerto ture“ 2009 metais, bet taip pat surado didžiąją dalį klausytojų, kurie iki šiol ateina į Kazimiero koncertus.

Koncertinis turas prasidės jau kovo 9 Vilniuje “Lofte”, o vėliau kovo 17 dieną koncertas vyks Šiauliuose „Blic“ bare, kovo 18 d. Klaipėdoje „Kaštone“, kovo 25 d. Alytuje „Fenix“ bare bei kovo 31 d. Kaune „Orixo“ klube.

Išgirsti Kazimiero kūrinius gali čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis