Kiek negatyvo! „Saulelydžio“ aktorės gatvės stiliukui netrūksta kritikos (FOTO)

Nors atrodo, jog Kristen Stewart gerbėjai ir likęs pasaulis jau priprato prie įžymybės išvaizdos transformacijų, ne visi gali toleruoti dabartinį aktorės stilių. Viena, kai ši pasirodo ant raudonojo kilimo ir visai kas kita, kai Kristen žingsniuoja Holivudo gatvėmis įprastą dieną.

Mados kritikai aktorei negailestingi ir turi vieną griežtą klausimą - iš kur ji traukia tokius drabužius, kurie turėtų būti seniai nukišti į giliausią spintos kampą? Iš draugės namų Holivude žingsniavusi Kristen ir vėl sulaužė tvarkingo, nepriekaištingo stiliaus standartus: aptriušę, suglamžyti marškinėliai, senos bei nelygintos garstyčių spalvos kelnės ir purvini sportiniai bateliai. Daugelis juokauja, jog galbūt Kristen specialiai gadina drabužius, norėdama stiliumi pabrėžti savo laisvumą bei meilę gatvės stiliui.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Kiek šiame juoke tiesos ir kiek pramano, nežinia. Aplinkiniai kuždasi, jog Kristen toli gražu nėra pati moteriškiausia, tvarkingiausia ir subtiliausia būtybė pasaulyje. Anot Kristen artimų šaltinių, aktorę gelbsti jos namų tvarkytoja ir asmeninis stilistas, kuris padeda atlikėjai rinktis drabužius keliaujant į viešus renginius. Be jų ji - kaip be rankų, mat nėra didelė švaros gerbėja, o galvoti, ką apsirengti dalyvaujant raudonojo kilimo vakarėlyje neturi nei laiko, nei noro. Gandai apie tai, jog Kristen vengia paisyti higienos normų, sklando jau senokai, tad matant, kaip mergina atrodo kasdien, peršasi mintis, jog galbūt jie nėra laužti iš piršto. O kaip tu manai, Kristen gali būti palaikyta apsileidėle?

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis