Gražiausias jaunasis tėvelis žemėje: vakarėliai jam - tabu (FOTO)

Nors šiandien įprasta, jog daugelis apie šeimą ir mažus vaikus pradeda galvoti kiek vėlesniame amžiuje, garsus modelis, merginų numylėtinis Lucky Blue Smith (19 m.) šiuo metu jau džiaugiasi turintis dukrelę Gravity Blue Smith, kurios susilaukė su mergina Stormi Brie.

Lucky jau dabar vadinamas pačiu gražiausiu pasaulio jaunuoju tėveliu, tačiau palaukime, kuomet Lucky bręs, o mažoji Gravity augs - tai bus dar nuostabesnis tėvelio bei dukrytės duetas! Nors Lucky ir jo dukros motinos Stormi santykiai šiuo metu įtempti, todėl jie retai kada kartu pasirodo viešumoje, modelis toli gražu neapleidžia mergytės ir stengiasi su ja praleisti kuo daugiau laiko.

Nors dukrelė auga JAV, ji jau keliavo į Europą ir aplankė Prancūziją ir Didžiąją Britaniją. Nuolat besišypsanti mažylė yra tikras džiaugsmas jaunajam tėveliui, tad kol kiti Lucky bendraamžiai laksto po naktinius klubus ir mėgaujasi merginų dėmesiu, jaunasis modelis nuoširdžiai džiaugiasi dukros augimu ir yra visa širdimi atsidavęs tėvystei. Tiesa ta, jog Lucky teigia visuomet jautęs meilę vaikams ir norėjęs turėti savų atžalų kuo anksčiau.

Nors devyniolikmetis jau nėra hormonų audrų valdomas paauglys, vis dėlto kiti jo bendraamžiai turi kiek kitokį interesų ratą nei jis. Lucky atviras - jis ganėtinai anksti pradėjo gyventi vakarėlių gyvenimą, todėl alkoholis ir linksmybės jam buvo artimi. Šiuo metu jis mėgaujasi harmonija ir teigia atsisakęs dalyvavimo vakarėliuose. Kai namuose laukia tokia miela mažylė, nejaugi kils noras trankytis po klubus?

beach day with the cutest little princess🖤

A post shared by LUCKY BLUE SMITH (@luckybsmith) on Jan 13, 2018 at 3:30pm PST

My beautiful

A post shared by LUCKY BLUE SMITH (@luckybsmith) on Oct 14, 2017 at 7:14pm PDT

Good morning my princess

A post shared by LUCKY BLUE SMITH (@luckybsmith) on Sep 4, 2017 at 11:08am PDT

The best part of today

A post shared by LUCKY BLUE SMITH (@luckybsmith) on Dec 7, 2017 at 3:47pm PST

little princess

A post shared by LUCKY BLUE SMITH (@luckybsmith) on Nov 13, 2017 at 10:29am PST

probably one of the best days in a very long time

A post shared by LUCKY BLUE SMITH (@luckybsmith) on Mar 12, 2018 at 9:12pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis